نسخه چاپي  ارسال به دوست

رونمایی از 7  طرح  و دستاورد علمی و فناوری در سازمان آموزش و پرورش استثنایی
همزمان با نهمین روز دهه فجر صورت گرفت
رونمایی از 7 طرح و دستاورد علمی و فناوری در سازمان آموزش و پرورش استثنایی
همزمان با نهمین روز از ایام ا... دهه فجر با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از 7 طرح و دستاورد در حوزه های علمی و فناوری شامل پارلمان مجازی معلمان، نظام جمع آوری ایده های مطلوب، کمیته رصد و کاربست مطالعات ملی و بین المللی، نظام مشارکتی از کف تا ستاد، راه اندازی تارنمای انگلیسی سازمان، پوسته جدید سایت سازمان، میز خدمت الکترونیک، سند جامع منشور مشارکت و نهضت توان افزایی رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور دکتر سید جواد حسینی در مراسم رونمایی از این طرح ها و در جمع کارکنان سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار داشت: طرح هایی که رونمایی شد در راستای استراتژی دانش بنیاد و مشارکت محور است و در صدد هستیم با نگاه علمی و استفاده از فناوری های نوین ارائه خدمات به مخاطبین سازمان را تسهیل نماییم. 
 وی افزود: یکی از طرح هایی که  در راستای  ایجاد مشارکت همه ارکان سازمان طراحی و راه اندازی شده است، پارلمان مجازی معلمان آموزش و پرورش استثنایی است .
وی افزود:دستور جلسات و کارگروه های  مختلف سازمان  بر روی سامانه پارلمان مجازی  بارگذاری خواهد شد و نظرات همکاران  از طریق فضای مجازی جمع آوری شده و در جلسات از این نظرات استفاده خواهد شد و همکاران در پایان جلسات نیز از مصوبات مطلع خواهند شد.
معاون وزیر راه اندازی  کمیته رصد و کاربست مطالعات ملی و بین المللی را از دیگر طرح های نوآورانه دانست و  اظهار داشت: رصد و شناسایی ایده‌های جدید و نوآورانه، طراحی ساز و کارهای اجرایی و کاربست نتایج و یافته‌های مطالعات ملی و بین‌المللی  از اهداف تشکیل این کمیته است.
وی افزود:  ارتقای قدرت تصمیم‌گیری بر مبنای پژوهش، بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی و استفاده از تجربیات، شواهد و درس آموخته‌های صاحبان علم و عمل در زمینه آموزش‌ و پرورش دانش آموزان با نیازهای ویژه از دیگر اهداف تشکیل کمیته رصد و کاربست مطالعات می باشد.
معاون وزیر در یایان گفت: طرح جمع آوری ایده های مطلوب، نظام مشارکتی از کف تا ستاد،  راه اندازی تارنمای انگلیسی سازمان و پوسته جدید سایت سازمان، میز خدمت الکترونیک، سند جامع منشور مشارکت و نهضت توان افزایی از دیگر طرح های نوآورانه سازمان است

 


١٤:٢٣ دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٥١٩ - تعداد نمایش خبر: 161 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: