نسخه چاپي  ارسال به دوست

انقلاب اسلامی ایران انقلابی همه گیر بود و همه اقشار مختلف جامعه در آن نقش آفرینی کردند
دکتر حسینی در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن:
انقلاب اسلامی ایران انقلابی همه گیر بود و همه اقشار مختلف جامعه در آن نقش آفرینی کردند
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی همراه با خیل عظیم مردم، فرهنگیان و همکاران آموزش و پرورش استثنایی در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن شرکت کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور دکتر سید جواد حسینی در حاشیه این راهپیمایی و در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هر انقلابی خاستگاهی دارد، آغاز برخی انقلاب ها از شهرها و برخی از روستاها بوده است. همچنین در برخی انقلاب ها کشاورزان، روشنفکران، تهیدستان و یا فقرا آغاز گر انقلاب بوده اند‌ اما انقلاب اسلامی ایران انقلابی همه گیر بود و همه اقشار مختلف جامعه در آن نقش افرینی کردند.

وی افزود:جنس انقلاب اسلامی ایران نه سیاسی و نه اقتصادی و نه نظامی است بلکه جنس آن فرهنگی بود و به دلیل فراگیر و فرهنگی بودن انقلاب ا، اتحاد و یکپارچگی فراگیری در سطح جامعه شکل گرفت.

حسینی تصریح کرد: جیمی کارتر، قدرت رژیم شاه را جزیره امن سیاسی می دانست اما با حضور همه مردم در مدت زمان کوتاهی این قدرت پوشالی فرو ریخت و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در ادامه گفت: رهبری بی نظیر، باور مکتبی و ایمانی مردم، وحدت و انسجام مردم و شعار راهبردی " استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ایران"مردم از علل ایجابی انقلاب بودند و همین عوامل نیز علل بقای و استمرار انقلاب هستند.

معاون وزیر با بیان اینکه مردم انقلابی همواره در تمامی صحنه های انقلاب از قبیل راهپیمایی ها و انتخابات ها حضور پررنگی داشته اند اظهار داشت: باید شعار راهبردی انقلاب را بیش از پیش مد نظر قرار داده و مردم باوری و ایجاد بستر حضور پررنگ مردم در تمامی صحنه ها را سر لوحه همه فعالیت ها قرار دهیم.

 

 


١٣:٥١ سه شنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٥٢١ - تعداد نمایش خبر: 110 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: