نسخه چاپي  ارسال به دوست

روابط عمومی ها چشم، گوش و زبان سازمان ها هستند برای  دیدن،شنیدن و گفتن بهتر
پیام دکتر حسینی به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات
روابط عمومی ها چشم، گوش و زبان سازمان ها هستند برای دیدن،شنیدن و گفتن بهتر
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌‌ و پرورش استثنایی کشور به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات پیامی صادر کرد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش‌‌ و پرورش استثنایی کشور متن پیام دکتر سید جواد حسینی به شرح ذیل می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم

جان نباشد جز خبر در آزمون/ هر که را افزون خبر جانش فزون

امروزه در عصر حاضر اگرچه نگوییم ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است.

سازمان های پیشرو، پیش برنده و تجدید حیات شونده امروزه شیشه ای هستند، مخاطبین این سازمان ها از همه فرآیند های آن مطلع هستند و روابط عمومی ها  مهمترین نقش برای اطلاع رسانی و شیشه ای کردن  سازمان ها را بر عهده دارند.

 روابط عمومی چشم سازمان است برای بهتر دیدن، گوش سازمان است برای بهتر شنیدن و زبان سازمان است برای بهتر گفتن و  نورافکنی است که  واقعیت های خوب را برجسته کرده  و در کنار آن معایب را نیز نشان می دهد

امروزه آموزش و پرورش آن‌طور که باید و شاید با جامعه پیوند  پیدا نکرده است؛ پیوندی که همه اضلاع و اجزای جامعه از جمله خانواده، تشکل‌ها و صاحب‌نظران تعلیم و تربیت را با خود درگیر کند و نقش روابط عمومی در برقراری این پیوند بی بدیل است.

اینجانب ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی وارتباطات را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی وارتباطات و اصحاب رسانه تبریک می گویم.یکی از اهداف آموزش و پرورش استثنایی اجتماعی شدن این سازمان است و با همین رویکرد بسته تحولی افزایش مشارکت ها نیز تدوین شده است. در این میان دست همه فعالان عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی را برای نیل اهداف آموزش و پرورش استثنایی و اجتماعی شدن این سازمان به گرمی می فشاریم

 آرزوی توفیق همه فعالان عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی  بویژه فعالان حوزه آموزش و پرورش را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم.

 


١٩:٤٩ جمعه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٢٨٥٥ - تعداد نمایش خبر: 239 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: