نسخه چاپي  ارسال به دوست

تقدیر از کارکنان مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش
در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی انجام شد؛
تقدیر از کارکنان مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش
مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش دیدار و این روز را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور،  دکتر اسماعیل برقی، در دیدار با فریبرز حمیدی، ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به وی و همکاران مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی،  ضرورت و اهمیت مقوله اطلاع رسانی فعالیت ها و برنامه های مرتبط با دانش آموزان با نیاز های ویژه را یادآور شد.

وی با بیان اینکه باید نگرش مردم و مسئولین را نسبت به کودکان استثنایی اصلاح شود اظهار داشت: در راستای عدالت اجتماعی و فراهم کردن فرصت های برابر برای همه کودکان و نوجوانان  باید زمینه ارائه خدمات مطلوب ،گسترده و افزایش پوشش تحصیلی این گروه از دانش آموزان را  فراهم کرد.

فریبرز حمیدی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش نیز در ادامه ضمن تاکید بر همکاری و هماهنگی بیشتر و گسترده تر، قول مساعدت برای هرگونه همکاری با استفاده از امکانات و ظرفیت های رسانه ای موجود در مرکز اطلاع رسانی از قبیل استودیو الفبا  در جهت تشریح و تبیین سیاست ها و برنامه های جدید سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور برای خانواده ها، اولیاء و دانش آموزان استثنایی را داد.

 


٢٠:٥٣ شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٢٨٦٠ - تعداد نمایش خبر: 292 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: