نسخه چاپي  ارسال به دوست

مجتمع آموزشی حضرت خدیجه (س) ۱۲ کلاسه خیر ساز مسکن مهر شهید مطهری افتتاح شد
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور:
مجتمع آموزشی حضرت خدیجه (س) ۱۲ کلاسه خیر ساز مسکن مهر شهید مطهری افتتاح شد
مجتمع آموزشی ۱۲ کلاسه خیر ساز حضرت خدیجه (س) مسکن مهر شهرک مطهری شهر کرمان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و جمعی از خیرین به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در آیین افتتاح این مدرسه خیر ساز از مناسب سازی ۶۴ مدرسه ترکیبی در راستای تحصیل دانش آموزان استثنایی در کنار دانش آموزان عادی به صورت تلفیقی خبر داد.
وی با اشاره به چرخش تحولی سند تحول بنیادین گفت: چرخش از سمت جداسازی به سمت فراگیر سازی مهمترین رویکرد ما در سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور است.
وی اظهار کرد: بیش از ۷۰ هزار دانش آموز با نیاز های ویژه در سطح کشور به صورت تلفیقی و فراگیر تحصیل می کنند.
بر پایه این گزارش: مجتمع آموزشی حضرت خدیجه (س) ۱۲ کلاسه خیر ساز مسکن مهر شهرک مطهری شهر کرمان در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع با زیر بنای یکهزار و ۹۴۷ متر مربع  به بهره برداری رسید.


گفتنی است:  این مجتمع آموزشی 350 مترمربع حصارکشی، 500 مترمربع محوطه‌سازی، 60 مترمربع سرایداری و 50 مترمربع سرویس بهداشتی دارد و از یک سالن چند منظوره 180 مترمربعی نیز بهره‌مند است.
شایان ذکر است: ساخت این پروژه از ابتدای سال 97 آغاز شده و با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال و با مشارکت 100 درصدی توسط  خیر نیکوکار  آقای تفرشی به اتمام رسیده و  تحویل آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان شد.

 


١١:٤٦ پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣٢١٢ - تعداد نمایش خبر: 430 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: