نسخه چاپي  ارسال به دوست

برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران
شهرتهران
برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران
کریمی از برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران کریمی خبر داد

 

فعالیت پایگاه های تابستانی دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران در فضای مجازی با رویکرد کشف و هدایت استعدادهای دانش آموزان و متناسب با عنوان سال"جهشتولید" و با شعار"هر دانش آموز یک مهارت" برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران،شهناز کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی ضمن برشمردن اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه تصریح کرد:

پرداختن به مقوله غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه با توجه به شرایط موجود کشور به جهت شیوع بیماری کرونا ویروس و تاکید ستاد ملی پیشگیری مبنی بر پویش "در خانه بمانیم"از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی افزود:اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در تابستان سال جاری و بر اساس دستورالعمل فعالیت های تابستانی دانش آموزان،ضمن بهره مندی از امکانات و قابلیت های موجود شبکه آموزشی دانش آموزان"شاد"برنامه های پرورشی و  فرهنگی منسجم،جامع،پرنشاطو هدف دار متناسب با نیازها و علایق دانش آموزان پیش بینی خواهد کرد.
رئیس اداره استثنایی شهر تهران گفت:نقش بی بدیل خانواده ها در مدیریت برنامه های اوقات فراغت و مساعدت و همفکری آن ها نسبت به سال های گذشته بیشتر و پررنگ تر خواهد بود و امیدواریم به منظور بهره مندی حداکثری از برنامه های پیشنهادی د راین خصوص همکاری نمایند.
کریمی تصریح کرد استفاده بهینه دانش آموزان علاقه مند در این شرایط از فضای مجازی و شبکه شاد قطعا می تواند تابستانی شاد و خاطره انگیزی به همراه داشته باشد.

وی افزود: در این اداره کارگروهی تشکیل و با همکاری مدارس ،کانون فرهنگی تربیتی سبحان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان غنی سازی اوقات فراغت این عزیزان را برنامه ریزی و اجرا خواهیم نمود.

 


١٤:٣٢ شنبه ١٤ تير ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣٢٣١ - تعداد نمایش خبر: 111 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: