نسخه چاپي  ارسال به دوست

 بهره برداری از پارک تخصصی و اتاق بازی ویژه دانش آموزان نابینا جابر کرمان / بازدید از نمایشگاه توانمندی های دانش آموزان استثنایی کرمان
توسط معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور صورت گرفت؛
بهره برداری از پارک تخصصی و اتاق بازی ویژه دانش آموزان نابینا جابر کرمان / بازدید از نمایشگاه توانمندی های دانش آموزان استثنایی کرمان
طی مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور پارک تخصصی و اتاق بازی ویژه دانش آموزان نابینا در مجتمع نابینایان جابر کرمان به بهره برداری رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، پارک تخصصی ویژه دانش آموزان با نیاز های ویژه بینایی در زمینی به مساحت 150 متر مربع با  وسایل بازی ویژه نابینایان از قبیل سر سره، چرخ فلک ، تاب و ... با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان از محل کمک های شهرداری کرمان در سال 98 ساخته و تجهیز شد.

گفتنی است: اتاق بازی مناسب شده ویژه دانش آموزان با نیاز های ویژه بینایی نیز با اعتباری بالغ بر 15 میلیون تومان از محل کمک های سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در 6 ماهه اول سال تحصیلی 98-99 در این مراسم به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است: بیش از 95 دانش آموز با نیاز های ویژه بینایی در مجتمع آموزشی نابینایان جابر مشغول تحصیل می باشند که از این تعداد25 نفر آنها به صورت شبانه روزی هستند.

بر پایه این گزارش: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثتنایی کشور از نمایشگاه توانمندی های دانش آموزان استثنایی استان نیز بازدید کرد.

 


 

 


١٢:٤٣ پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣٢١٣ - تعداد نمایش خبر: 412 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: