نسخه چاپي  ارسال به دوست

شرکت 163 نفر از کادر تخصصی سنجش استان كردستان در کارگاه های آموزشی
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی کردستان خبرداد :
شرکت 163 نفر از کادر تخصصی سنجش استان كردستان در کارگاه های آموزشی
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی کردستان از برگزاری کارگاههای آموزشی با حضور 163 نفر از کادر تخصصی پایگاههای سنجش استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، خلیل رنجبر گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 26 هزار نوآموزبدو ورود وپیش دبستان با حضور در 14 پایگاه ثابت ، سیار وتخصصی در طرح سنجش سلامت شرکت کنند.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی سنجش استان افزود : کارگا ههای آموزش عوامل اجرایی سنجش با حضور 163 نفر برگزار و پس از آموزش تئوری وعملی و برگزاری آزمون  89 نفر مجوز فعالیت در پایگاههای سنجش که از 16 تیرماه لغایت 15 شهریور ماه فعال خواهند بود را بدست آورده و در مرحله آموزش تخصصی شرکت كردند.

رنجبر با بیان اینکه از این تعداد 35 نفر آزماینده تحصیلی ، 15 نفر آزماینده تخصصی هوش ، 20 نفر آزماینده بینایی وشنوایی و19 نفر مسئول ومنشی پایگاهها می باشند افزود: آزمایندگان طرح سنجش با آرامش و سعه صدر با اولیاء نوآموزان که اولین مواجهه با فضای آموزشی را تجربه می کنند برخورد نمایند.

وی افزود : تکریم مراجعان واطلاع رسانی دقیق به اولیاء در خصوص مراحل شروع و تکمیل به صورت شفاهی وهمچنین نصب فلوچارت گردش کار در پایگاهای سنجش باعث می شود که اجرای سنجش نوآموزان بطور کامل وبدون هدر رفت زمان اجرا شود،که در راستای تحقق این امر اقدامات  وهماهنگی لازم با اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل متبوع انجام گرفته است.

 


٠٩:١٤ چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١١١٢ - تعداد نمایش خبر: 262 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: