نسخه چاپي  ارسال به دوست

ارجاع بیش از ۲ هزار نوآموز به مراحل ارزیابی تخصصی
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
ارجاع بیش از ۲ هزار نوآموز به مراحل ارزیابی تخصصی
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از سنجش سلامت ۱۳ هزار و ۶۰۲ نوآموز بدو ورود به پایه اول دبستان و ارجاع تخصصی ۲ هزار و ۶۰۱ نوآموز به مراحل ارزیابی تخصصی خبر داد

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، محمد تقی زاده با بيان اینکه تا پایان ۱۴ تیرماه ۵۶ پایگاه سنجش سلامت در سراسر استان پذیرای سنجش سلامت نوآموزان بوده اند، توضیح داد: فعالیت پایگاه های سنجش سلامت از ۲ تیرماه آغاز شده است و تاکنون از ۱۱۵ هزار نوآموز پیش بینی شده، تعداد ۱۳ هزار و ۶۰۲ نفر به پایگاه های سنجش سلامت مراجعه کرده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون تعداد ۲ هزار و ۶۰۱ نوآموز بدو ورود به پایه اول به مراحل تخصصی ارزیابی ارجاع شده اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد نوآموز، ۱ هزار و ۱۴۶ نفر ارجاع آمادگی، ۳۳۳ نفر ارجاع شنوایی، ۱ هزار و ۸۷ نفر ارجاع بینایی و ۳۵ نفر ارجاع جسمی حرکتی شدند.

تقی زاده در پایان یادآور شد: پایگاه های سنجش سلامت نوآموزان خوزستانی تا پایان شهریورماه آماده پذیرش نوآموزان هستند. توصیه ما این است که خانواده ها هر چه زودتر با مراجعه به یکی از ۵۶ پایگاه سنجش سلامت نسبت به انجام فرآیند سنجش سلامت فرزند خود اقدام کنند.

 


٠٩:٣٠ چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١١١٤ - تعداد نمایش خبر: 287 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: