نسخه چاپي  ارسال به دوست

گردهمايي بررسی مشکلات خانواده های دانش آموزان توان یاب شنوایی کاشت حلزون در تبريز
در استان آذربايجان شرقي صورت گرفت
گردهمايي بررسی مشکلات خانواده های دانش آموزان توان یاب شنوایی کاشت حلزون در تبريز
دومین گردهمایی بررسی مشکلات خانواده های دانش آموزان توان یاب شنوایی کاشت حلزون در تبریز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، این گردهمایی با حضور خانواده های دانش آموزان کاشت حلزون شنوایی در مجتمع آموزشی استثنایی مردانی آذری ناحیه 2 تبریز برگزار شد.

رضا خان محمدی مدیر عامل موسسه حمایتی کاشت حلزون شنوایی بشارت با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح گفت: با بهره گیری از پیشرفتهای اساسی درعرصه علم پزشکی و دست یابی به روشهای درمان جدید و کمک خیرین و حمایت دولت، بارقه امید به زندگی این عزیزان بازگشته است.

وی تصریح کرد: براساس قانون تحت عنوان خدمات حمایتی 60 میلیون ریال برای کاشت حلزون ، و برای تعویض، تعمیر 25  میلیون ریال به دانش آموزان ارائه می شود كه كار بسيار شايسته اي است.
 
وی لازمه دریافت خدمات از بدو تولد را، شناخت والدین به مشکل شنوایی فرزندان و تحت پوشش آموزش و پرورش استثنایی قرار داشتن،  دانست و گفت: شعارما جامعه ای بدون کودک ناشنوا، که از طریق مدرسه معین مشخص می شود.
 
 
عباس حسن پور کارشناس تشخیص و توانبخشی اداره آموزش وپرورش استثنایی استان نیز با تشریح دستورالعمل خدمات حمایتی در خصوص کاشت حلزون و سمعک و سایر خدمات پزشکی از جمله استفاده از اعتبارات درمانی به اولیاء دانش آموزان نکات کلیدی ارائه کرد.
 

 


١٢:٠٤ چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ -  شماره خبر: ٧٧٤ - تعداد نمایش خبر: 433 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: