نسخه چاپي  ارسال به دوست

اولین نمایشگاه جابربن حیان برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در تبریز افتتاح شد
برای اولین بار در کشور؛
اولین نمایشگاه جابربن حیان برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در تبریز افتتاح شد
اولین نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور (پارا جابر) با حضور معاون وزیر و رییس آموزش و پرورش استثنایی کشوردر مدرسه استثنایی محمد مردانی آذر ناحیه 2 تبریز به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: این جشنواره که در مقطع ابتدایی در سطح کشور برگزار می شود یک موقعیت عالی برای یادگیری دانش آموزان است تا بتوانند دستاوردهای علمی، پژوهشی، مهارتی و خلاقیت خودشان را نشان دهند.

سیدجواد حسینی افزود: همچنین این جشنواره، فرصتی برای پر کردن بهینه اوقات فراغت دانش آموزان است و استان آذربایجان شرقی این خلاقیت و نوآوری را داشت که این نمایشگاه را ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه برپا کند و در بازدیدی که از نمایشگاه داشتم بسیار شگفت زده شدم برای این که کارهای خوبی را این بچه ها به نمایش گذاشته اند.

گفتنی است در این نمایشگاه 72 طرح از تمامی مدارس استثنایی استان در گروه های آسیب دیده بینایی، شنوایی، کم توان ذهنی، جسمی حرکتی، چند معلولیتی برای اولین بار در کشور در دو حوزه گیاهان و جانوران در این نمایشگاه شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج پس از داوری در روزهای آینده اعلام می شود.

 

 


٠٨:١٧ چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٤٩٧ - تعداد نمایش خبر: 313 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: