نسخه چاپي  ارسال به دوست

پیام کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران
شهرتهران
پیام کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران
کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس صادرکرد

 

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران با صدور پیامی فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و روز جهانی قدس را به عنوان آیینه تمام نمای اتحاد و همدلی میان ملل عزتمند مسلمان در مقابله با سیاست‌های مستبدانه مستکبرین عالم دانست.
 در متن پیام شهناز کریمی آمده است :
"" بسم الله الرحمن الرحیم ""

 یوم الله روز قدس، روز نمايش وحدت و اقتدار مسلمين است. روز تحكيم همدلي ها و همزباني ها و روز تجديد پيمان ها و عهدها در پيروي از پيامبر و ائمه هدا و روز ناكامي ترفندها و توطئه هاي استكبار است.
 بی تردید مسلمانان در سراسر دنیا و ملت بزرگوار ایران اسلامی خصوصا جامعه بزرگ فرهنگیان به وعده استقرار حکومت الله در سراسر عالم معتقدند و بر این باور از مواضع بر حق مسلمانان حمایت خواهند کرد تا به امید خدا بیرق سبز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) ، برافراشته گردد.
 امسال اگرچه به دلیل انتشار ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس فراهم نیست، اما قلب ها، دلها، افکار و قلم ها همه در حمایت از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین به راه افتاده و در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی در فضاهای مجازی باری دیگر فریاد عزت و استقلال ملت فلسطین را در دنیا طنین انداز خواهد شد.
  اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی همکاران بزرگوارم ، از تمام فرهنگیان گرامی و دانش آموزان عزیز که آینده سازان ایران اسلامی مان هستند دعوت می‌نمایم تا در این روز سرنوشت ساز با امت بزرگ اسلامی همنوا شوند و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنند.

 شهناز کریمی

 رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران

 


٢٢:٥٧ جمعه ٢ خرداد ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٢٨٧٩ - تعداد نمایش خبر: 108 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: