نسخه چاپي  ارسال به دوست

استمرار کیفیت بخشی مدارس استثنایی
هرمزگان
استمرار کیفیت بخشی مدارس استثنایی
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی هرمزگان گفت: بیش بینی می شود در سال تحصیلی آینده جمعیت مدارس استثنائی هرمزگان با شش درصد رشد به بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر برسد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان ، شهباز بارانی با بیان اینکه در سال تحصیلی آینده پیش بینی رشد جمعیت مدارس استثنایی را داریم، گفت: پیش بینی می‌شود در سال تحصیلی آینده تعداد دانش آموزان با نیازهای ویژه در استان هرمزگان دارای شش درصد رشد باشد. وی افزود: تعداد دانش آموزان مدارس استثنایی استان در سال تحصیلی جاری بیش از سه هزار و ۳۰۰ نفر می‌باشد که ورود حدود ۱۷۰ دانش آموز با نیازهای ویژه را در سال تحصیلی آینده پیش بینی می کینم.

بارانی ادامه داد: با توجه به شرایط دانش آموزان با نیازهای ویژه لازم است برای ورود این تعداد دانش آموز، تمهیدات و چاره اندیشی مناسب اندیشه شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان بر استمرار کیفیت بخشی مدارس استثنایی استان تأکید کرد و اظهار داشت: تحصیل و تدریس دانش آموزان مدارس استثنایی نیازمند تخصص، پشتکار و عشق به دانش آموزان می‌باشد و باید به سمتی برویم که به صورت مداوم کیفیت سنجی و پایش از آموزش‌های علمی و پرورشی این مدارس انجام پذیرد.

بارانی به سنجش دانش آموزان بدو ورود به مدرسه نیز اشاره کرد و گفت: کار نوبت دهی برای سنجش از ۱۵ تیرماه سال جاری در سراسر استان آغاز می‌شود و فعالیت پایگاه‌های سنجش نیز از اول مرداد ماه ۹۹ شروع می‌شود.

 


١٣:٠٥ دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣١٧٦ - تعداد نمایش خبر: 157 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: