نسخه چاپي  ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی انجمن های اولیا و مربیان مدارس استثنایی شهر اراک و خیرین
.
جلسه هم اندیشی انجمن های اولیا و مربیان مدارس استثنایی شهر اراک و خیرین
اعضای انجمن های اولیا و مربیان مدارس استثنایی شهر اراک و خیرین طی جلسه ای ضرورت و نحوه تشکیل انجمن خیریه ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه را مورد بحث و بررسی قرار دادند .

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، این جلسه با حضور مشاور اجرایی مدیرکل ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان ،رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان،انجمن های اولیا و مربیان و خیرین 20 دي ماه در سالن جلسات مدرسه استثنایی نور برگزار شد. 

محمود عسکری رئیس اداره آموزش و پرورش  استثنایی استان مرکزی گفت: ما در آموزش و پرورش با نیازهای ویژه با چالش های زیادی از جمله پرداخت هزینه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی ، کمبود فضای آموزشی و توانبخشی ، تجهیزات تخصصی  ، عدم اشتغال بکار دانش آموزان بعد از فراغت از تحصیل و .... مواجه هستیم و در گذر از این چالش ها نیازمند همکاری و مساعدت جمعی والدین و خیرین هستيم.
 
وي افزود: جهت سازماندهی و برنامه ریزی متمرکز کمک های مختلف و پراکنده،تشکیل انجمن خیریه ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه ضروری و اجتناب ناپذیر است . 
 
در ادامه اله یاری مشاور محترم مدیرکل ضمن پرداختن به مشکلات خانواده های با نیازهای ویژه گفت: حل مشکلات مدارس استثنایی با نیاز های ویژه در زمینه های مختلف آموزشی، توانبخشی و حمایتی نیازمند همت همه خانواده ها و جلب کمک های بیشتر از خیرین و جهت دهی مناسب به این کمک هاست .
 

 


٠٩:٥٧ سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦ -  شماره خبر: ٧٠١ - تعداد نمایش خبر: 902 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: