نسخه چاپي  ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر قدمی، معاون وزیر و ریاست سازمان به مناسبت گرامی داشت مقام معلم

پیام تبریک دکتر قدمی، معاون وزیر و ریاست سازمان به مناسبت گرامی داشت مقام معلم
معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در پیامی فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز و هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه فرهنگیان به ویژه معلمان دانش آموزان با نیازهای ویژه تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، متن کامل پیام آقای دکتر مجید قدمی معاون وزیر و ریاست سازمان خطاب به فرهنگیان به خصوص معلمان کودکان با نیازهای ویژه به شرح زیر است:

«پيام دكتر مجيد قدمی معاون وزيرو رئيس سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور به مناسبت 12 ارديبهشت روز معلم  »

   نهاد تعليم و تربيت ايران اسلامی امروز شاهد ايثارگري فرهيختگانی است كه در سنگر آموزش و پرورش به حيات بخشی و رشد و تعالی دانش آموزانی مشغول هستند كه اگرچه برخی از ابعاد جسمی و ذهنی با ساير افراد جامعه متفاوت هستند ليكن به دليل ظرفيت سرشار خدادادي امكان پرواز با بال شكسته نيز برايشان ميسور است .
خدمت به دانش آموزان استثنايي موهبتی است كه خداوند باري تعالي براي بهترين بندگان خود ارزانی داشته و معلمان مدارس استثنایی اين توفيق را دارند كه چون شمع با سوختن خويش بهشتيان زمينی را پرورش دهند و زمينه رسيدن به كفايت اقتصادي و اجتماعي را براي ايشان فراهم آورند .
اينجانب به عنوان معلم اين دانش آموزان عزيز كه امروز مسئوليت خطير سازمان آموزش و پرورش استثنایی را عهده دار هستم وظيفه خود می دانم كه از تلاش ها و ايثارگري هاي شما عزيزان در سنگر مدارس استثنایی تشكر و قدردانی نمايم . بی گمان موفقيت هاي اخير دانش آموزان عزيز مدارس استثنایی در راهيابی به دانشگاه ها و توفيقات روز افزون اين عزيزان در مسابقات ورزشی و فرهنگی  محصول تلاش هاي خستگی ناپذير شما عزيزان در فضاي تعليم و تربيت است .
اميد است در سايه همت و تلاش و ايثارگري هاي شما عزيزان زمينه تحقق عدالت آموزشي كه همواره مورد تأكيد مقام عظماي ولايت بوده و در سند تحول بنيادين آموزش و پرورش نيز مورد توجه و  اهتمام قرار گرفته ، بيش از پيش فراهم شود .
سربلندي و موفقيت شما عزيزان در خدمت به جامعه اسلامي بويژه دانش آموزان با نيازهاي ويژه را آرزومندم .

 


١٧:٣٢ سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٤٢ - تعداد نمایش خبر: 344 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: