نسخه چاپي  ارسال به دوست

قبولی 300 دانش آموز با نیاز ویژه در مراکز آموزشي و دانشگاهی
دكتر قدمی اعلام كرد:
قبولی 300 دانش آموز با نیاز ویژه در مراکز آموزشي و دانشگاهی
معاون وزير و رييس سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور در مراسم تخریب و بازسازی و کلنگ زنی مدرسه استثنایی باغچه بان منطقه سه از قبولي بيش از 300 نفر از دانش آموزان با نيازهاي ويژه در مراكز آموزشي و دانشگاهي خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، صبح امروز(دوشنبه 17 تيرماه) با حضور دكتر مجيد قدمی معاون وزير و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران؛ ماجدی مدیر آموزش و پرورش منطقه سه، شهناز کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی تهران و خیرین مدرسه ساز مراسم تخریب و بازسازی و کلنگ زنی مدرسه استثنایی باغچه بان برگزار شد.

دكتر قدمی در این مراسم با گرامی داشت یاد مرحوم باغچه بان اظهارداشت: یکی از بهترین صدقات جاریه و باقیات و صالحات احداث مدارس توسط خیرین نیک اندیش است .

وی با اشاره به قبولی بیش از 300 دانش آموز با نیازهای ویژه در مراکز دانشگاهی بدون استفاده از هیچ گونه سهمیه ای افزود: این امر نشان دهنده آن است که دانش آموزان ما معلولیت را دور زده اند و توانمندی های خود را ظهور و بروز می دهند.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور تصریح کرد: 150 هزار دانش آموز استثنایی در 1563 مرکز آموزشی تحصیل می کنند و 100 پروژه در حال ساخت و بازسازی است و چشم امید ما به خدا؛ دولت و خیرین نیک اندیش می باشد.

دكتر قدمی در پایان از خانواده جولایی، خیر مدرسه ساز برای کمک به بازسازی مدرسه باغچه بان قدردانی نمود.

 

 


١٤:١٨ دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٨٤٠ - تعداد نمایش خبر: 244 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: