نسخه چاپي  ارسال به دوست

مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نيازهاي ويژه برگزار مي شود

مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نيازهاي ويژه برگزار مي شود
پانزدهمين دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نيازهاي ويژه در مراحل مدرسه اي و استاني (طرح مشكات) برگزار مي شود.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، به استناد بخشنامه شماره 105810/500 مورخ 17/6/95 معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش و استمرار بخشنامه شماره 11910/97000 مورخ 22/2/95 سازمان آموزش و پرورش با رعايت موارد قيد شده در بخشنامه هاي فوق الذكر مراحل مدرسه اي و استاني پانزدهمين دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز بدين وسيله اعلام مي شود.

لازم به ذكر است محتواي مسابقات دانش آموزان آسيب ديده بينايي و جسمي – حركتي مطابق كتاب نداي رحمت بوده و مي بايست از طريق اداره قرآن، عترت و نماز اداره كل آموزش و پرورش استان تهيه و در اختيار اين گروه از دانش آموزان قرار گيرد.

تذكر1: آخرين تغييرات مربوط به محتواي مسابقات دانش آموزان آسيب ديده ذهني و شنوايي در قالب لوح فشرده (شمس الضحي) متعاقبا ارسال مي گردد. شايسته است نسبت به تكثير و ارسال به مدارس و نظارت بر اجراي دقيق آن حسب بازنگري بعمل آمده در محتواي آن اقدام مقتضي بعمل آيد.

تذكر2: با توجه به تأكيد وزير محترم آموزش و پرورش مبني بر تشويق دانش آموزان به حفظ جزء سي ام قرآن كريم اداره آموزش و پرورش استثنايي استان با همكاري معاونت پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان نسبت به تشويق و ثبت نام دانش آموزان مطابق ضوابط مربوطه اقدام نمايند.

 


٠٩:٢١ چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٣٨٢ - تعداد نمایش خبر: 449 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: