نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازديد دكتر قدمي از آموزشگاه عرفان شهرستان زرندیه استان مركزي

بازديد دكتر قدمي از آموزشگاه عرفان شهرستان زرندیه استان مركزي
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور از آموزشگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه عرفان شهرستان زرندیه در استان مركزي بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، دكتر مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور به همراه شهريار فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی و جمعی از مسئولین استان، از آموزشگاه دانش آموزان با نیاز های ویژه عرفان شهرستان زرندیه بازدید کرد.

دكتر قدمی در ابتدای ورود به آموزشگاه عرفان شهرستان زرندیه مورد استقبال گرم مدیر، معلمان و دانش آموزان با نیازهای ویژه قرار گرفت.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور ضمن تقدیر وتشکر از مدیر، معلمان، دفاتر کلاسی وپوشه کار و نحوه تدریس به دانش آموزان را مورد بررسی قرارداد.

در این بازدید به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ضمن، هنرنمایی دانش آموزان گروه سرود این آموزشگاه،  آئین تجلیل از معلمان نمونه آموزشگاه عرفان برگزار شد.

وی همچنین در بدو ورود خود به شهرستان زرندیه با حضور در گلزار شهدای شهر مامونیه ضمن گرامیداشت هفته معلم و یاد و خاطره شهدای فرهنگی، با آرمان های شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس تجدید میثاق کرد.

 


٠٩:٠٢ چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٥٨ - تعداد نمایش خبر: 210 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: