نسخه چاپي  ارسال به دوست

آغاز فعاليت پايگاههاي تابستاني اوقات فراغت تهران

آغاز فعاليت پايگاههاي تابستاني اوقات فراغت تهران
مراسم افتتاحیه پایگاه های اوقات فراغت دانش آموزان شهر تهران با حضور مسئولان آموزش و پرورش در كانون سبحان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، ۱۱ تیرماه ۱۳۹۸ مراسم افتتاحیه پایگاه های اوقات فراغت دانش آموزان شهر تهران با حضور عليرضا رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، معاونین اداره کل و روسای مناطق نوزده گانه برگزار شد.

اين مسئولان در غرفه دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران  که به همت کانون فرهنگی تربیتی سبحان و مدارس استثنایی دایر شده بود حضور یافتند.

فعّالیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران در قالب پایگاههای تابستانی با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری،قرآنی و مهارتی در کانون فرهنگی تربیتی سبحان در دوساختمان پاسداران منطقه 4 و حاج قاسم همدانی منطقه 16  و مراکز فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز دوشنبه  10 تیرماه آغاز شد.
شهناز کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه کلاسهای تابستانی  با ارائه خدمات مناسب به دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران در کانون فرهنگی تربیتی سبحان در دو ساختمان منطقه 4 و 16 طراحی و آماده ثبت نام و حضور این عزیزان می باشد. این کلاسها در حوزه های مختلف فرهنگی،مذهبی،علمی و آموزشی ،ورزشی ،خلاقیت و ... جهت ایجاد نشاط  و تقویت و پرورش مهارت های اجتماعی و سلامت جسمانی این دانش آموزان دایر شده است.

 


١٤:٢٨ شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٨٣٦ - تعداد نمایش خبر: 218 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: