نسخه چاپي  ارسال به دوست

مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه
از دیروز و به میزبانی شهر تهران آغازشد
مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه
دکتر قدمی در افتتاحیه مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی مسابقات کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه بیان نمود: هدف مسابقات شناسایی دانش آموزان مستعد می باشد

 

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مراسم افتتاحیه بیستمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی مسابقات کشوری دانش آموزان با نیازهای ویژه که در محل دانشکده نسیبه برگزار شد، استثنایی را قطاری به سمت بهشت قلمداد نمود و اظهارداشت: 1800 دانش آموز دختر و پسر از استان های مختلف در این دوره از مسابقات شرکت نموده اند.

وی افزود: به دنبال این هستیم که در کنار شناسایی دانش آموزان مستعد با همکاری کمیته ملی پاراالمپیک به تربیت و پرورش این دانش آموزان کمک نماییم و زمینه حضور آنها را در مسابقات داخلی و خارجی فراهم کنیم.

قدمی با اشاره به حضور پرشور و نشاط دانش آموزان در این مسابقات، ابراز امیدواری نمود تا این مسابقات موجب افزایش و ارتقای مشارکت و همراهی و دوستی و شادی در بین دانش آموزان با نیازهای ویژه را فراهم نماید.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور اجرای این مسابقات را عرصه ای برای تعاملات سازنده و گسترش ایمان ؛ صفا و صمیمیت در بین دانش آموزان با نیازهای ویژه و فرهنگیان اداره استثنایی برشمرد.

همچنین کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آموزش و پرورش شهر تهران نیز ضمن عرض خیر مقدم اظهارداشت: امیدوار هستیم میزبان شایسته ای برای دانش آموزان عزیز استان ها باشیم و اجرای این مسابقات را یکی از شاخص ترین عوامل دستیابی به تربیت دینی، اخلاقی، زیستی، بدنی، هنری و زیبایی شناختی   قلمداد نمود.

شهناز کریمی افزود: برگزاری این مسابقات نقش مهمی در پرورش نسلی تندرست، انقلابی و پیرو قران و عترت خواهد داشت.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش استثنایی بر اساس سند تحول بنیادین در پیشرفت همه جانبه دانش آموزان با نیازهای ویژه تلاش دارد تا با به کار گرفتن همه امکانات ملی، معنوی و فرهنگی، ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری و ورزشی را توسعه دهد و در تربیت آینده این عزیزان به عنوان شهروندانی با نشاط؛ کارآمد و موثر با اهداف متعالی در جامعه موثر واقع شود.

کریمی گفت: در این مسابقات شاهد حضور پرشور و نشاط دانش آموزان عزیز، فرزندان پویا و بالنده کشور در کنار مربیان دلسوز عرصه ی آموزش و پرورش استثنایی کشورهستیم و از درگاه خداوند منان تندرستی، پیشرفت و شادکامی شما را خواستار هستیم.

 


٠٩:٣٧ چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٩٠٧ - تعداد نمایش خبر: 593 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: