نسخه چاپي  ارسال به دوست

مدرسه استثنایی ۶ کلاسه در بیرجند افتتاح شد
با حضور دکتر قدمی
مدرسه استثنایی ۶ کلاسه در بیرجند افتتاح شد
مدرسه استثنایی ۶ کلاسه شهدای بانک ملی روز دوشنبه با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در بیرجند به بهره‌برداری رسید.

 

به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در آیین افتتاح این مدرسه گفت: سال گذشته ۲۱ میلیارد تومان از ساخت مدارس استان را خیران تعهد کردند که تاکنون ۱۷ میلیارد تومان آن اخذ شده است.

محمدرضا بیکی افزود: در مهرماه امسال ۱۸۰ کلاس درس به فضای آموزشی استان افزوده شد که ۷۷ درصد این پروژه‌ها با مشارکت خیرین صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این آمار در سال گذشته به ۵۴ درصد رسیده بود که تعهد خیران ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت به طوری که ۴۰ درصد اعتبارات توسط خیران تامین شده است.

بیکی اظهار داشت: با همکاری و همراهی نهادهایی همچون بانک ملی در کنار خیران امروز پروژه رها شده بدون اعتبار در استان نداریم.

وی با بیان اینکه مدرسه استثنایی ۶ کلاسه بیرجند پنجمین پروژه مشارکتی بانک ملی در استان است تصریح کرد: ساخت مدرسه اوتیسم از دیگر اولویت‌های استان است که امیدواریم با همکاری و مشارکت بانک ملی بتوانیم این خلاء در استان را هم پر کنیم.

ساخت مدرسه استثنایی ۶ کلاسه در بیرجند با زیربنای ۵۵۴ متر مربع و اعتبار ۱۳ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال با مشارکت بانک ملی ایران و اعتبارات دولتی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی اجرا شد.

 


٠٨:٣٧ سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٠٣٩ - تعداد نمایش خبر: 374 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: