نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازدید دکتر حسینی از فرآیند ساخت آموزشگاه تخصصی دانش آموزان چند معلولیتی
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور
بازدید دکتر حسینی از فرآیند ساخت آموزشگاه تخصصی دانش آموزان چند معلولیتی
بازدید دکتر حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از فرآیند ساخت آموزشگاه تخصصی دانش آموزان چند معلولیتی در خراسان رضوی.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ؛ دکتر حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از فرآیند ساخت آموزشگاه تخصصی دانش آموزان چند معلولیتی در خراسان رضوی بازدید نمود.

فرایند ساخت این آموزشگاه در سال 1394 در زمینی به مساحت تقریبی ۴۰۰۰ هزار متر با مشارکت خیر محترم جناب آقای مهندس حمیدی و همچنین اعتبارات دولتی توسط اداره کل نوسازی استان  خراسان رضوی آغاز گردید. این پروژه دارای ۱۸ کلاس درس و هم چنین فضاهای توانبخشی تخصصی مانند اتاق‌های کاردرمانی، گفتاردرمانی و یک مجموعه ویژه آب درمانی می باشد .

دکتر حسینی در این بازدید عنوان نمودند که برای ارائه خدمات تخصصی تر به دانش آموزان چند معلولیتی ضرورت دارد از فناوری‌های نوینی که می‌تواند فرایند ارائه خدمت به دانش‌آموزان چند معلولیتی را تسهیل نماید، استفاده کافی ببریم و به امید پروردگار این مجموعه بعد از تکمیل و تجهیز به عنوان یک مدل الگویی مدارس تخصصی چند معلولیتی در سطح کشور معرفی گردد .

  لازم به ذکر است که در این بازدید ریاست جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور آقای دکتر قفلی و مدیر کل محترم آموزش و پرورش خراسان رضوی آقای دکتر خدابنده و همچنین آقای دکتر رکوعی معاونت سازمان نوسازی کشور و ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان رضوی دکتر قاسمی پور و سایر خیرین و مسئولین استانی و کشوری ایشان را همراهی نمودند .

 

 


٠٠:١٨ جمعه ١٧ آبان ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢١٣٩ - تعداد نمایش خبر: 378 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: