نسخه چاپي  ارسال به دوست

 اطلاعیه شماره ٢: تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز دوره های اول متوسطه پیش حرفه ای و متوسطه حرفه ای

اطلاعیه شماره ٢: تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز دوره های اول متوسطه پیش حرفه ای و متوسطه حرفه ای
با توجه به تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز وآماده نبودن زیر ساخت دوره تابستانی دوره های اول متوسطه پیش حرفه ای و متوسطه حرفه ای در سامانه سناد موارد درخواستی به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان تا تاریخ 30/7/97 ارسال گردد.

 

 

  با توجه به تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز وآماده نبودن زیر ساخت دوره تابستانی دوره های اول متوسطه پیش حرفه ای ( پایه های هفتم و هشتم) و متوسطه حرفه ای (پایه های دهم و یازدهم) در سامانه سناد، نکات زیر مورد توجه قرار گرفته و موارد درخواستی به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان تا تاریخ 97/7/30 ارسال گردد.

 

1-    جدول زیر آمار مدارس و دانش آموزان دوره های تابستانی برگزار شده در سال تحصیلی 97-96  است که  می بایست توسط کارشناسی سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش استثنایی تکمیل و به همراه مستندات مورد درخواست به کارشناسی سنجش و ارزشیابی سازمان ارسال گردد.

 جدول آمار مدارس و دانش آموزان دوره تابستانی سال تحصیلی 97-96

استان

کد مدرسه

نام مدرسه

دوره تحصیلی

نام و نام خانوادگی دانش آموز

کد ملی دانش آموز

پایه تحصیلی خرداد 97-96

عناوین دروس افتاده که در تابستان اخذ شده است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2-    انتخاب واحد و لیست ریز نمرات دست نویس دبیر که توسط دبیر و معاون اجرایی و مدیر مدرسه  رسیده و برای دوره تابستان انجام شده باشد. مستندات مربوط تا زمان راه اندازی دوره تابستانی در سامانه در مدرسه حفظ و نگهداری شده تا بخش مربوط پس از راه اندازی سامانه، اطلاعات مطابق مستندات در سامانه ثبت شود. لازم به ذکر است برگه های امتحانی نیز در مدرسه بایگانی شده باشد.

3-    انتخاب واحد و لیست ریز نمرات دست نویس دبیر در 3 نسخه تهیه و نسخه اصلی در مدرسه بایگانی شود. و 2 نسخه برابر اصل یک نسخه در کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش استثنایی و یک نسخه به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان ارسال گردد.

4-    مسئولیت عدم ارسال اطلاعات و مستندات مورد درخواست و ایجاد مشکلات بعدی به عهده رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان است.

5-    ایجاد بخش مذکور در سامانه سناد در حال پیگیری است.

6-     کارشناسان محترم در خصوص اجرا و ارسال مستندات از تمام مدارس تابعه استعلام و پیگیری نمایند.

7-    استانهایی که دوره تابستانی در دوره اول متوسطه پیش حرفه ای و متوسطه حرفه ای برگزار نکرده اند نیز پاسخ عدم برگزاری دوره تابستانی را نیز به سازمان اعلام نمایند.

 


١٥:١٢ شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٢٧٤ - تعداد نمایش خبر: 330 -  فایل ضمیمه:

دانلود فايل : اطلاعيه شماره 2 دوره تابستاني.pdf ( 250KB )

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: