نسخه چاپي  ارسال به دوست

اطلاعیه شماره١ : تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز(سناد)

اطلاعیه شماره١ : تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز(سناد)
با توجه به تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز وآماده نبودن زیر ساخت ثبت نمرات پایه اول تکمیلی دانش آموزان آسیب دیده شنوایی در شهریور ماه در سامانه سناد، نکات زیر مورد توجه قرار گرفته و موارد درخواستی به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان تا تاریخ 97/7/30 ارسال گردد.

 

    1-  برای دانش آموزان  آسیب دیده شنوایی که طبق مقررات حائز شرایط جهش اول مقدماتی به اول تکمیلی در شهریور ماه شده اند می بایست اهداف ارزشیابی اول تکمیلی توسط معلم کلاس در شهریور ماه تکمیل و امضاء شده باشد. ( به صورت دست نویس)

  با توجه به تغییرات ساختاری سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموز وآماده نبودن زیر ساخت ثبت نمرات پایه اول تکمیلی دانش آموزان آسیب دیده شنوایی در شهریور ماه در سامانه سناد، نکات زیر مورد توجه قرار گرفته و موارد درخواستی به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان تا تاریخ 97/7/30 ارسال گردد.

 

نکته 1: اهداف ارزشیابی اول تکمیلی که در سامانه  وجود دارد می بایست توسط معلم به صورت دست نویس تکمیل و ثبت ارزشیابی شده باشد و انتهای صفحه ارزشیابی توسط معلم کلاس و مدیر مدرسه امضا و مهر شده باشد.

نکته 2: مستندات ارزشیابی انجام شده، نسخه اصلی در مدرسه حفظ و نگهداری شود و 2 نسخه برابر اصل، یک نسخه در کارشناسی سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و یک نسخه به کارشناسی سنجش و ارزشیابی سازمان ارسال شود . این مستندات نگهداری تا بخش مربوط در سامانه راه اندازی و ثبت اطلاعات مطابق مستندات در سامانه انجام شود.

2- جدول زیر آمار دانش آموزان دارای جهش اول مقدماتی به اول تکمیلی سال تحصیلی 97-96 که   می بایست توسط کارشناسی سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش استثنایی تکمیل و به همراه مستندات مورد درخواست به کارشناسی سنجش و ارزشیابی سازمان ارسال گردد.

 

جدول آمار دانش آموزان دارای جهش اول مقدماتی به اول تکمیلی سال تحصیلی 97-96

 

استان

کد مدرسه

نام مدرسه

نام و نام خانوادگی دانش آموز

کد ملی دانش آموز

پایه تحصیلی خرداد 97-96

پایه تحصیلی شهریور 97-96

 

 

 

 

 

 

 

 

3-مسئولیت عدم ارسال اطلاعات و مستندات مورد درخواست و ایجاد مشکلات بعدی به عهده رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان است.

4- ایجاد بخش مذکور در سامانه سناد در حال پیگیری است.

5-کارشناسان محترم در خصوص اجرا و ارسال مستندات از تمام مدارس تابعه استعلام و پیگیری نمایند.

6-استانهایی که دانش آموز دارای جهش اول مقدماتی به تکمیلی نداشته اند نیز پاسخ عدم داشتن دانش آموز دارای این شرایط را نیز به سازمان اعلام نمایند.

 

 

 

 


١٥:٤٧ شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٢٧٥ - تعداد نمایش خبر: 386 -  فایل ضمیمه:

دانلود فايل : اطلاعيه شماره1 جهش ناشنوا .pdf ( 250KB )

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: