نسخه چاپي  ارسال به دوست

برگزاری نشست تخصصی با موضوع

برگزاری نشست تخصصی با موضوع "برنامه بین المللی ارتقای رشد روانی و اجتماعی دانش آموزان پایه آمادگی تا پایه ششم عادی و استثنایی به نام PATHS " در کتابخانه سازمان آموزش و پرورش استثنایی
نشست تخصصی با موضوع "برنامه بین المللی ارتقای رشد روانی و اجتماعی دانش آموزان پایه آمادگی تا پایه ششم عادی و استثنایی به نام PATHS " روز سه شنبه مورخ 18/4/98 ساعت 10 تا 12 درکتابخانه سازمان برگزارگردید. در این جلسه مدیر محترم آموزش و جمعی از کارشناسان و رؤسای گروههای درسی و آموزشی معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان حضور داشتند.

 

نشست تخصصی با موضوع "برنامه بین المللی ارتقای رشد روانی و اجتماعی دانش آموزان پایه آمادگی تا پایه ششم عادی و استثنایی به نام PATHS " توسط جناب آقای دکتر بهنام بهراد (استادیار روان شناسی سلامت و مدیر گروه اختلالات رفتاری پژوهشکده کودکان استثنایی)  روز سه شنبه مورخ 18/4/98 ساعت 10 تا 12 درکتابخانه سازمان برگزارگردید  .  در این جلسه مدیر محترم آموزش و جمعی از کارشناسان و رؤسای گروههای درسی و آموزشی معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان حضور داشتند.

بر نامه PATHS یک برنامه معتبر بین المللی است که ضمن کمک به رشد سالم روانی و اجتماعی کودکان ، با انتقال وآموزش مهارت های مختلف عاطفی ، رفتاری و شناختی ، در قالب 131 درس از مشکلات رفتاری و رفتار های پر خطر پیشگیری می کند .

این برنامه هم اکنون در بیش از 40 کشور صاحب نام در آموزش و پرورش جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله نهادهای علمی معتبر بین المللی مورد ارزشیابی محتوایی و اثر بخشی قرار گرفته است .برنامه ی مذکور در کشور ایران نیز بر اساس باورها، معیارها و ارزش های فرهنگی ، عقیدتی و اجتماعی بومی سازی شده است .

 


٠٩:٤٤ سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٨٥٧ - تعداد نمایش خبر: 334 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: