نسخه چاپي  ارسال به دوست

تولید پوستر آموزش جهت یابی و حرکت ویژه مدارس خاص و پذیرا گروه آسیب دیده بینایی سراسر کشور

تولید پوستر آموزش جهت یابی و حرکت ویژه مدارس خاص و پذیرا گروه آسیب دیده بینایی سراسر کشور
برای اولین بار از بهمن ماه 1397 تهیه و تولید پوسترهای آموزشی جهت استفاده معلمان و مدیران در مدارس ویژه و پذیرا ، اولیاء و دانشجویان در گروه برنامه ریزی درسی حسی – حرکتی معاونت آموزشی و توانبخشی سازمان کلید خورد.

 

به گزارش معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور؛ تهیه و تولید پوسترهای آموزشی در حیطه جهت­یابی و حرکت برای اولین بار در سطح کشور جهت استفاده معلمان و مدیران مدارس ویژه و پذیرا ، اولیاء و دانشجویان از بهمن ماه 1397در گروه برنامه ریزی درسی حسی حرکتی معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان  کلید خورد.

      توجه به اهمیت مهارت جهت یابی و حرکت برای فرد نابینا، تربیت نیروی متخصص جهت آموزش مفاهیم جهت یابی و حرکت و حفظ شان و کرامت انسانی نابینایان و هدایت صحیح ایشان در مواقع لزوم، هدف اصلی برنامه می­باشد. طی این برنامه قراراست مفاهیمی چون حرکت با راهنمای بینا، نحوه تردد در پله­ ها و فضاهای باریک و..... با کمک تصاویر آموزش داده شود. پیش بینی می­شود در گام اول محصول نهایی این برنامه در سال تحصیلی 99-1398 در تمامی مدارس ویژه و پذیرا سراسر کشور توزیع گردد. همچنین به منظور فرهنگ سازی در سطح جامعه پوسترهای فوق در اختیار ارگان ­های دیگر از جمله شهرداری و صدا و سیما و ...  قرار خواهد گرفت.

 


٠٩:٠٨ يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٨٧٦ - تعداد نمایش خبر: 257 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: