نسخه چاپي  ارسال به دوست

برنامه ريزي بمنظور برگزاری چهاردهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز  و فرهنگي و هنري دانش آموزان با نيازهاي ويژه با حضور حدود 14000   دانش آموز
برگزاری چهاردهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز و فرهنگي و هنري دانش آموزان با نيازهاي ويژه با حضور حدود 14000 دانش آموز
برنامه ريزي بمنظور برگزاری چهاردهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز و فرهنگي و هنري دانش آموزان با نيازهاي ويژه با حضور حدود 14000 دانش آموز
چهاردهمين دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز و فرهنگي و هنري دانش آموزان با نيازهاي ويژه در سراسر كشور با هدف ارتقاي دانش ديني ، آموزش عملي احكام و آموزه هاي هنري برگزار مي گردد.

 

مسابقات قرآن، عترت و نماز و فرهنگي و هنري دانش آموزان با نيازهاي ويژه دوره هاي متوسطه اول و دوم سراسر كشور با حضور گروه هاي آسيب ديده بينايي، آسیب دیده شنوايي، جسمي- حركتي، كم توان ذهني و اتيسم در رشته هاي قرائت،‌حفظ، تفسير، اذان، احكام، مداحي، نهج البلاغه و صحيفه سجاديه ، هنرهاي آوايي، هنرهاي نمايشي، هنرهاي دستي تجسمي و ادبي در مرحله مدرسه اي از آبان ماه 97 و مرحله استاني نيز از دهه فجر انقلاب اسلامي برگزار مي گردد.

شايان ذكر است دانش آموزان گروه هاي آسيب ديده بينايي و جسمي حركتي در تمامي رشته ها و دانش آموزان كم توان ذهني در هفت رشته و نيز دانش آموزان با آسیب شنوایی در چهار رشته از مسابقات قرآن، عترت و نماز شركت مي كنند.

در اين دوره،محتواي مسابقات هريك از رشته هاي گروه هاي مختلف دانش آموزان استثنایی مورد بازنگري و مناسب سازي قرار گرفته و ارزيابي از  روند مسابقات در حين اجرا مورد اهتمام اين سازمان مي باشد.

لازم به ذكر است در سال گذشته قریب به13240 نفر در رقابت هاي قرآن، عترت و نماز و مسابقات فرهنگي و هنري در مراحل مدرسه اي و استاني حضور داشته اند.

 


١٣:٥٨ دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٤٤١ - تعداد نمایش خبر: 892 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: