نسخه چاپي  ارسال به دوست

طرح طناب زني موضوع هم انديشي معلمان و آموزگاران تربيت بدني مجري طرح

طرح طناب زني موضوع هم انديشي معلمان و آموزگاران تربيت بدني مجري طرح
جلسه هم انديشي معلمان و آموزگاران تربيت بدني شهرستان هاي تهران، شهر تهران و استان البرز با موضوع نقد و بررسي اجراي آزمايشي طرح آموزش طناب زني دانش آموزان با نيازهاي ويژه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي، سه شنبه 97/2/25 جلسه هم انديشي معلمان و آموزگاران تربيت بدني شهرستان هاي تهران، شهر تهران و استان البرز با موضوع نقد و بررسي اجراي آزمايشي طرح آموزش طناب زني دانش آموزان با نيازهاي ويژه در محل سالن اجتماعات و سالن ورزشي مدرسه حضرت عبدالعظيم به ميزباني اداره آموزش و پرورش استثنايي شهرستان هاي تهران برگزار شد.

در اين جلسه نمايندگان معلمان و آموزگاران مجري طرح، درخصوص نقاط ضعف و قوت طرح با كارشناسان به گفتگو پرداخته و نكات كاربردي حاصل از اجراي طرح را به اشتراك گذاشتند. جناب آقاي حسن خدادادي مسئول انجمن طناب زني آموزش و پرورش نيز كه در اين جلسه حضور داشت در مورد برخي از ابهامات، توضيحاتي را ارائه نمودند.

در ادامه با حضور در سالن ورزشي، موارد مطرح شده در جلسه ي نقد و بررسي به صورت عملي و با كمك دانش آموزان منتخب استان ها اجرا شد.

لازم به ذكر مي باشد؛ شيوه نامه آموزش مهارت هاي طناب زني در آبان ماه سال تحصيلي جاري توسط سازمان آموزش و پرورش استثنايي و در راستاي غنابخشيدن به ساعت درس تربيت­ بدني دانش آموزان با نيازهاي ويژه، به استان هاي البرز، شهر تهران و شهرستان هاي تهران ابلاغ گرديد. بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده، پس از ارزيابي و در صورت رضايت بخش بودن نتايج حاصل از آن، اين طرح به صورت فراگير و در كل مدارس استثنايي كشور اجرا خواهد شد. تامين طناب مناسب براي مدارس مجري طرح، برنامه ريزي و برگزاري كارگاه هاي آموزشي در هر سه استان، نظارت و بازديد از فرآيند اجراي طرح در مدارس از جمله اقدامات انجام شده براي اجراي هرچه بهتر طرح بوده است.

 

 


١٢:٢٦ شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧ -  شماره خبر: ٩٥٦ - تعداد نمایش خبر: 518 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: