نسخه چاپي  ارسال به دوست

جذب نیروهای طرح وزارت بهداشت

جذب نیروهای طرح وزارت بهداشت
نحوه ثبت نام وارسال مدارک برای گذارندن طرح ویا صدور گواهی پایان طرح

 

1-  متقاضیان گذراندن طرح در ادارات آموزش وپرورش استثنایی، پس از همانگی با ادارات مذکور و اطمینان از نظر نیاز وتأمین اعتبار مربوطه، به سامانه تأمین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس زیر مراجعه و نسبت به ثبت نام و اسکن مدارک لازم (مدرک تحصیلی، کارت ملی، شناسنامه و عکس) اقدام و مراتب را به اداره مورد تقاضا اعلام نماییدhttp://Tarhrey.behdasht.gov.ir

2-  ادارات آموزش وپرورش پس از هماهنگی با ادارات کل از نظر نیاز وتأمین اعتبار لازم، درخواست بکار گیری نیروی طرحی را با نامه  اداره کل استان از طریق اتوماسیون اداری به این سازمان ارسال نمایید.

3-  متقاضیان دریافت گواهی پایان طرح نیز با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به اسکن مدارک لازم (مدرک تحصیلی، کارت ملی، شناسنامه و عکس) اقدام ومراتب را به ادارات آموزش و پرورش استثنایی محل خدمت اعلام نمایید.

4-  ادارات آموزش وپرورش استثنایی مراتب را با قید ابتدا وانتهای مدت انجام طرح با نامه اداره کل واز طریق اتوماسیون اداری به این سازمان اعلام نمایید.

5-  از ارسال مدارک متقاضیان گذراندن طرح و صدور گواهی پایان طرح از طریق اتوماسیون اداری به این سازمان جداً خوداری فرمایید .

 


١٠:٤٥ سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٦ -  شماره خبر: ٥٣٠ - تعداد نمایش خبر: 1766 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: