نسخه چاپي  ارسال به دوست

افتتاح مدرسه استثنایی خلیج فارس در چابهار توسط دکتر قدمی

افتتاح مدرسه استثنایی خلیج فارس در چابهار توسط دکتر قدمی
مدرسه ۴ کلاسه استثنایی خلیج فارس به مساحت ۲۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان در شهرستان چابهار با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، مسئولین آموزش و پرورش استان و شهرستان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، دکتر مجید قدمی در این مراسم ضمن اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، موفقیت ها و پیشرفت های امروز را مرهون رشادت ها و فداکاری های شهدا دانست و افزود : به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ،تعداد مدارس استثنایی در کشور عزیزمان از 162 مدرسه به هزارو  564 مدرسه رسیده است.

وی به آموزش مهارت های مختلف در مدارس استثنایی اشاره کرد و گفت : آموزش ها در این مدارس باید به گونه ای باشد که دانش آموزان بتوانند پس از فارغ التحصیل  ،محصولاتی قابل عرضه تولید نموده و حتی ایجاد کارآفرینی نمایند.

رئیس سازمان آموزش و پرورش مدارس استثنایی کشور تصریح کرد : نزدیک بودن ارتباطات و تعاملات اولیاء با مدرسه،یقینا می تواند باعث استمرار آموزش بهتر،استقلال بیشتر دانش آموز و تسریع و تکمیل فرایند یادگیری شود.

دکتر قدمی معلم بودن را موهبتی الهی دانست و افزود: معلمان و مربیان مدارس استثنایی در کنار علاقه و عشقی که به فعالیت خود دارند،باید مهارت های لازم را نیز فراگیرند.

وی تصریح کرد :حضور معلمان در کارگاههای آموزشی باعث ارتقاء سطح علمی آنها و افزایش بهره وری می گردد.

معاون وزیر، آموزش و پرورش را نهادی انسان ساز خواند و خوب عمل کردن و اثربخش بودن در این سازمان را از وظایف مسئولین و معلمان دانست.

 


٠٨:٣٦ چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٥٢٤ - تعداد نمایش خبر: 375 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: