نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازدید امام جمعه ایلام از مدرسه استثنایی باغچه بان

بازدید امام جمعه ایلام از مدرسه استثنایی باغچه بان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام، مدیرکل آموزش و پرورش استان، رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و هیئت همراه از مدرسه استثنایی باغچه بان شهر ایلام بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام ،رستمزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان و موسوی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و هیئت همراه از مدرسه استثنایی باغچه بان شهر ایلام بازدید کردند.

در این بازدید حجت الاسلام کریمی تبار گفت: من به حال معلمان عزیز این مدرسه غبطه می خورم. جایگاه معلمی به ذات خود دارای منزلت فراوانی است و بهترین حالت و شیوه ی معلمی را شما معلمان که در این مدرسه و این گونه مدارس خدمت می کنید، دارد.

وي اظهار داشت: محدودیت های که در جسم حاصل می شود هرگز تعیین کننده ی شخصیت و ملاک برتری انسان ها نیست، چراکه انسانیت به روح آدمی است نه جسم آن.

نماینده ولی فقیه در استان ايلام افزود:  طبق روایات ائمه ی معصومین اگر کسی انسانی را از گمراهی برهاند به منزله ی نجات همه ی انسان هاست از این رو کار شما بسیار ارزشمند است، چرا که هدایت و یافتن استعداد های پنهان دانش آموزان، رشد دادن آن و ایجاد اعتماد به نفس در آنان بسیار ارزشمند است.

در ادامه موسوی رييس اداره آموزش و پرورش استثنايي استان ايلام، ضمن خوش آمد گویی به بیان توانایهای دانش آموزان استثنایی پرداخت.

 


١٤:٠٥ چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٧٠ - تعداد نمایش خبر: 106 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: