نسخه چاپي  ارسال به دوست

حضور پرشور دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، کارکنان و معلمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان
کرمان
حضور پرشور دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، کارکنان و معلمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان
همزمان با سراسر کشور و به مناسبت بزرگداشت یوم الله 13آبان ، کارکنان و فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی و دانش آموزان با نیازهای ویژه هم صدا با دیگر آحاد امت انقلابی ، با حضوری منسجم در این راهپیمانی شرکت کردند.

 

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان؛ صبح امروز مهران باهری، رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی همراه با کارشناسان اداره آموزش و پرورش استثنایی و دانش آموزان و معلمان مدارس استثنایی در مراسم یوم االله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور یافت.

در حاشیه  این حضور پرشور مهران باهری ، رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی گفت: سیزده آبان در تاریخ نهضت اسلامی مردم مسلمان ایران از روزهای بزرگ و سرنوشت ساز است که هر سه حادثه بزرگ این روز نقطه عطفی در مسیر حرکت این نهضت الهی شد و به جریان پیروزی انقلاب اسلامی سرعتی معجزه آسا داد.

وی افزود: بی گمان، دانش آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعّال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند. این عزیزان بودند که در 13 آبان 1357 از آیینه احساس و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.

 برپایه این گزارش راهپیمایی سیزده آبان با حضور گسترده دانش آموزان استثنایی، فرهنگیان، مسئولان آموزش و پرورش استثنایی و مردم همیشه در صحنه برگزار و شرکت کنندگان بار دیگر انزجار خود را از سیاست های استکبار جهانی اعلام داشتند.  

 

 


١٥:٢٦ سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢١٣٠ - تعداد نمایش خبر: 187 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: