نسخه چاپي  ارسال به دوست

گرامیداشت بانوی نیکوکار و خیر مدرسه ساز
کرمانشاه
گرامیداشت بانوی نیکوکار و خیر مدرسه ساز
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد مرحوم شهرام دولتشاهی با حضور مادر خیّر و نیکوکار این مرحوم که بانی مدرسه استثنایی دولتشاهی کرمانشاه است، برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی استان ؛این مراسم  در روز 12 آبان ماه به میزبانی آموزش و پرورش استثنایی و با همکاری مجمع خیرین مدرسه ساز استان، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس، رییس آموزش و پرورش استثنایی استان، جمعی از خیرین و با حضور حاجیه خانم فروغ اسمعیلی و مهندس بهرام دولتشاهی؛ مادر و برادر زنده یاد شهرام دولتشاهی درمحل مدرسه استثنایی دولتشاهی(2) کرمانشاه برگزار شد.

در ابتدای این برنامه دکتر فرزاد سهیلی ضمن خیر مقدم به حضار و تقدیر از خانواده دولتشاهی در جهت تلاش و اهتمام ارزنده خود برای ساخت و تکمیل مدرسه استثنایی اظهار داشت: این برنامه برگزار شده است تا نشان دهیم کار نیک و یاد نیکوکار برای همیشه در اذهان مردم زنده است و کار خیر آنها تا ابد جاودانه خواهد ماند.

وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون حدود 3800 دانش آموز در 50 مدرسه و مرکز آموزش استثنایی و مشکلات یادگیری در استان در حال تحصیل هستند افزود: در کنار برنامه ها و خدمات ارزنده دولت محترم، سازمان آموزش و پرورش استثنایی و حمایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه همچنان مجموعه آموزش و پرورش استثنایی برای ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و توانبخشی مناسب به حمایت و همراهی خیرین گرامی نیازمند است و همینجا یاری و طلب را از خیرین محترم طلب می کنیم.

یزدان پناه در ادامه تصریح کرد: دانش آموزان با نیازهای ویژه نیازمند حمایت و پشتیبانی ویژه هستند که اداره کل آموزش و پرورش استان نیز این موضوع را به طور جدی در دستور کار قرار داده است اما همانطور که رییس اداره استثنایی اشاره داشتند در این حوزه نیز از جهت ساخت و تجهیز و توسعه مدارس استثنایی و سایر حوزه های مرتبط با این کودکان همچنان به همکاری و همیاری خیرین نیاز است.

در ادامه مهندس مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان نیز ضمن قدردانی از اداره استثنایی و مجمع خیرین مدرسه ساز استان در اجرای این مراسم باشکوه در سخنانی کوتاه، اظهار داشت: حضور همیشگی خیرین و خانواده های آنها در کنار این اداره کل شایان توجه بوده است.

وی از تلاش های بانوان خیر نیک اندیش تقدیر و تشکر و یادآوری کرد:بانوان همیشه نقش بسزایی در هرچه بیشتر شدن فرهنگ نیکوکاری و مدرسه سازی در میان جامعه داشته اند.

در این مراسم یکی از دانش آموزان استثنایی مدرسه دولتشاهی(2) با اهدا گل به مادر زنده یاد شهرام دولتشاهی به قرائت دکلمه پرداخت که فضای احساسی و عاطفی زیبایی را در میان حضار ایجاد کرد. پس از آن این مادر نیکوکار در جملاتی کوتاه به بیان خاطراتی از فرزند خود پرداخت.

در خاتمه برنامه لوح سپاس و هدایایی از سوی آموزش و پرورش استثنایی استان به خیرین حاضر در برنامه اهدا شد.

شایان ذکر است: مدرسه استثنایی دولتشاهی (2) با مدیریت ژیلا محمدی مجری و میزبان این مراسم بود.

 

 


١٦:٥٥ جمعه ١٧ آبان ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢١٤٢ - تعداد نمایش خبر: 227 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: