نسخه چاپي  ارسال به دوست

اولویت ما توانمند سازی آموزشی نیروهای شاغل در مجموعه آموزش و پرورش استثنایی است.
خوزستان
اولویت ما توانمند سازی آموزشی نیروهای شاغل در مجموعه آموزش و پرورش استثنایی است.
ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: اولویت ما توانمند سازی آموزشی نیروهای شاغل در مجموعه آموزش و پرورش استثنایی است.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی استان علی ممبینی روز پنج شنبه 19 دی ماه در جمع همکاران شاغل در مدارس اتیسم و مراکز مشکلات ویژه یادگیری استان و در حضور خانم عزیزی مدیر آموزش سازمان آموزش و پرورش استثنایی و خانم محمود پور کارشناس مشکلات ویزه یادگیری سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن تشریح برخی از اقدامات این اداره در سال جاری گفت: در راستای اجرای سند سند تحول بنیادین و با هدف توانمند سازی نیروهای شاغل در مدارس استثنایی از شروع سال تحصیلی تا کنون بیش از 6 هزار نفر ساعت دوره ضمن خدمتت برای معلمین استثنایی استان برگزار شده است.

 

وی همچنین گفت: در سال تحصلی جدید تعداد زیادی کارگاه مدرسه ای و استانی برای معلمین ورودی جدید و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته از مدارس برگزار شده است و در همین راستا امروز نیز شاهد برگزاری 2 کارگاه با حضور اساتید ممتاز کشوری برای همکاران شاغل در مدارس اتیسم و مراکز مشکلات ویژه یادگیری هستیم .

 

ممبینی گفت:مجموعه استثنایی به عنوان یک مجموعه تخصصی برای ارائه خدمات بهتر به مراجعین خود، نیاز به نواوری ، خلاقیت و به روز رسانی معلومات و دانش نیروهای خود داد و ما نیز در این زمینه نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.

 

وی در ادامه بر توسعه کمی و کیفی مدارس استثنایی و افزایش پوشش تحصیلی با هدف تحقق عدالت آموزشی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: در این راستا در سال جاری مدارس و کلاس استثنایی در مناطق کارون، تشان بهبهان ، جایزان امیدیه و روستای آب باران آغاجری ، فتح المبین شوش و غانم شوشتر و دو منطقه عشایری و مراکز مشکلات ویژه یادگیری در شهرهای کارون، شاوور و هفتکل راه اندازی کردیم.

 

رییس اداره اموزش و پرورش استثنایی در پایان از حمایت های استاندار ، مدیر کل اموزش و پرورش ، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس،مدیر عامل منطقه آزاد اروند و خیرین محترم در خصوص توسعه کمی و کیفی اموزش و پرورش استثنایی در استان تقدیر و تشکر کرد.

 

 


٠٧:٥١ يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٤٠١ - تعداد نمایش خبر: 430 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: