نسخه چاپي  ارسال به دوست

خدمت به دانش آموزان استثنایی عبادتی است که پاداش مضاعفی در پی دارد
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان:
خدمت به دانش آموزان استثنایی عبادتی است که پاداش مضاعفی در پی دارد
مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: خدمت به دانش آموزان استثنایی عبادتی است که پاداش مضاعفی در پی دارد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، غلامرضا رجایی در ديدرا با مهران باهري رئيس اداره آموزش و پرورش استثنايي استان كرمان اظهار کرد: خدمت به دانش آموزان استثنایی افتخاری است که نصیب هر کس نمی شود و این اداره کل آمادگی دارد در زمینه تجهیزات و فضای آموزشی با آموزش و پرورش استثنایی همکاری کند.

وی از تکمیل پروژه نیمه تمام مدرسه استثنایی بنت الهدی فهرج تا دهه مبارک فجر خبر داد و بر تسریع در روند ساخت مرکز جامع اتیسم کرمان تاکید کرد.

رجایی با اشاره به کمبود اعتبارات دولتی برای ساخت مدارس گفت: جذب مشارکت های مردمی برای ساخت مدارس کودکان استثنایی در استان ضروری است.

مهران باهری رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان ضمن سخنانی به کمبود فضای آموزشی مطلوب و استاندارد ویژه دانش آموزان استثنایی در برخی از مناطق و شهرستان های استان اشاره کرد و افزود: از دی سال 96 تا کنون کلنگ احداث 4 مدرسه خیرساز در شهرستان های رودبار، عنبرآباد، جیرفت و کرمان به زمین زده شده است.

وی خاطر نشان کرد: مدارس استثنایی احداث شده و توسط موسسه خیریه رضوان در شهرستان عنبرآباد و زهکلوت رودبار جنوب تا اول مهر ماه آماده بهره برداری هستند.

باهری بر تسریع روند ساخت مدرسه اتیسم کرمان تاکید کرد و افزود: مدارس استثنایی جهت تعمیر و تجهیز در مناطق جنوبی نیازمند نگاه ویژه اداره کل نوسازی استان هستند.

باهری با اشاره به تحصیل بیش از 450 دانش آموز با نیازهای ویژه استان در مدارس عادی بر مناسب سازی 3 مدرسه عادی در استان جهت تقویت برنامه تلفیق و فراگیر تاکید کرد.

 


١٠:٠٥ چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٣٠١ - تعداد نمایش خبر: 545 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: