نسخه چاپي  ارسال به دوست

شهرتهران با 48 پايگاه به استقبال طرح سنجش مي رود
شهناز كريمي اعلام كرد:
شهرتهران با 48 پايگاه به استقبال طرح سنجش مي رود
اولین جلسه ستاد هماهنگی طرح سنجش در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و رئیس ستاد با حضور اعضای ستاد سنجش و نمایندگان دانشگاه ها برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور،در ابتدای جلسه شهناز کریمی، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گزارش مختصری درخصوص سنجش 97-96 و آمار نوآموزان بدو ورود به دبستان و نوآموزان پیش دبستانی ارزیابی شده در سال گذشته ارائه کرد.

وي افزود: شروع سنجش نوآموزان منوط به آماده شدن سامانه الکترونیکی سنجش جهت نوبت گیری است و  در طرح سنجش سال 98-97 ، ( 47) پایگاه اولیه با درجه الف و یک پایگاه اولیه با درجه ج در سطح مناطق 19 گانه شهر تهران فعال خواهند شد.

كريمي با اشاره به اينكه پرداخت هزینه سنجش از طریق دستگاه POS امکان پذیر است گفت:  به منظور رفاه حال اولیاء نوآموزان 2 پایگاه تخصصی سنجش در شرق و غرب تهران ايجاد خواهد شد.

وی گفت : نتیجه نهایی سنجش صرفا از طریق سامانه الکترونیکی سنجش قابل رویت است و دوره های آموزشی – توجیهی عوامل اجرایی پایگاه سنجش برگزار و تجهیزات و تمهیدات مورد نیاز پایگاه سنجش اولیه و تخصصی فراهم شده است.

عباسعلي باقری، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن ابراز رضایت از برگزاری سنجش سال گذشته ، اهمیت اطلاع رسانی در خصوص شروع و اتمام زمان طرح سنجش از طریق رسانه های عمومی بویژه صدا و سیما را یادآورشد.
وي در خصوص بازدید از پایگاه های مجری سنجش قبل از شروع برنامه سنجش به منظور رفاه حال اولیاء و فرزندان و اجرای صحیح و دقیق ارزیابی نوآموزان تأکید كرد.

 


١٢:٣٧ سه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧ -  شماره خبر: ٩٩٦ - تعداد نمایش خبر: 1316 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: