نسخه چاپي  ارسال به دوست

پیام نوروزی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور

پیام نوروزی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در آستانه فرارسیدن سال جدید پیام تبریکی خطاب به همکاران و دانش آموزان صادر کرد

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اموزش و پرورش استثنایی در پیاک تبریک دکتر سید جواد حسینی آمده است:

 آغاز سال جدید و بهار طبیعت  فرصتی است تا راز آفرينش را به زيباترين بيان در شاهكار خلقت تفسير نماييم و شور اميد و ايمان را در دشت بيكرانه ي سپیده دم به نگاره بنشينيم و بر سجاده ي سحري سجده شكر گزاريم كه دیگر بار  هم فرصت ديدار رستاخيز طبيعت را نظاره گريم . اما بهار امسال جلوه اي ديگر دارد، زيرا مطلعش مبعث خورشيد نبوت و دنبالش ميلادهاي پي در پي ستارگان عصمت و طهارت است. بهاري كه در دلش نيمه شعبان را ترسيم نموده و نويد بخش زماني است كه زمستان سرد  بي مهري ها را به بهار عدالت بدل كند.

اينجانب به حكم سنتي ديرينه، بهار طبيعت و ديگر اعياد پيش رو را شاد باش گفته و با توجه به شیوع ویروس کرونا  از همه همكاران ستادي، مديران، معلمان و كليه عزيزاني كه با تعطيلي ظاهري مدارس، آموزش را تعطيل نكرده  بلكه با تلاش و مجاهدت خستگي ناپذير از طريق فضاي مجازي، مدرسه را به خانه دانش آموزان با نیازهای ویژه بردند، تشكر و قدرداني مي نمايم و دست دعا به درگاه احدیت بلند نموده و از درگاهش می خواهم که ؛ معبودا با شروع سال جديد، به يمن و مباركي حيات دوباره طبيعت و ميلادهاي مبارك شجره طيبه رسالت، غبار غم و اندوهي كه در اثر شيوع ويروس كرونا بر جهان و ميهن عزيزمان نشسته برطرف، و با احوالي خوش، حال غريب همه ما را دگرگون گردان .

پروردگارا آرامش، امنيت وبه ویژه سلامتي را براي همه همكارانم خاضعانه از تو تمنا مي نمايم و از تو   مي خواهم كه توفيق اطاعت و بندگي را نصيبمان گردانده و وجودمان را به افتخار خدمت به معلمان ، خانواده ها و دانش آموزان با نيازهاي ويژه ارجمند گرداني !

در آغاز سال جدید، فرصت را مغتنم شمرده و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت، با استعانت از آفریدگار هردو جهان،حلول سال جدید و بهار پر طراوت را به حضور پرمهر همه همکاران گرامی تبریک گفته ، از آستان حضرت احدیت، مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور ونشـاط در جهت رشد وشکوفایی نظام تعلیم و تربیت استثنایی را مسأ لت می نمایم.

 سید جواد حسینی

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور

 

 


١٥:٢٩ چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٦٧٨ - تعداد نمایش خبر: 359 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: