نسخه چاپي  ارسال به دوست

سخنراني محسن غفوريان در نشست استانداردسازي واژه هاي حوزه كودكان استثنايي

سخنراني محسن غفوريان در نشست استانداردسازي واژه هاي حوزه كودكان استثنايي
معاون برنامه ريزي آموزشي و توان بخشي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور در نشست تخصصي استانداردسازي واژه هاي حوزه كودكان استثنايي سخنراني و ديدگاههاي اين سازمان در اين رابطه را تبيين كرد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، اين نشست تخصصي امروز يكشنبه 24 تيرماه از ساعت 10 تا 13 توسط پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي برگزار شد.

محسن غفوريان معاون برنامه ريزي آموزشي و توان بخشي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور يكي از سخنرانان اين نشست بود كه در ابتداي سخنان خود با تاكيد بر اينكه مساله استانداردسازي يا متناسب سازي يك دغدغه مهم براي اوست، گفت: بايد ابتدا خيلي دقيق به اين موضوع فكر كرده و راه را مشخص كنيم.

وي افزود: واژه ها و اصطلاحاتي كه همكاران ما در سازمان آموزش و پرورش استثنايي با آن در ارتباط هستند بسيار گسترده است.

غفوريان با تاكيد بر اينكه فراگيرسازي يكي از برنامه هاي مهم سازمان آموزش و پرورش استثنايي در سال 97 است گفت: تلاش ما اين است كه دانش آموزانبا نيازهاي ويژه بيشتري كه شرايط لازم را دارند بتوانند در مدارس عادي و عمومي تحصيل كنند.

اميرعباس ابراهيمي از پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش،آزاده برفي پور از مركز آمار ايران ، كيانا ملك پور از وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعي، مهنوش تهراني از فرهنگستان زبان و ادب فارسي نيز در اين نشست سخنراني كردند.

مجيد يوسفي لويه از دانشگاه آزاد اسلامي نيز به صورت ويدئو كنفرانس در اين نشست سخنراني كرد.

 


١٥:١٩ يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٠٩٦ - تعداد نمایش خبر: 249 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: