نسخه چاپي  ارسال به دوست

نشست توجیهی چگونگی برگزاری طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی بدو ورود به دبستان
مازندران
نشست توجیهی چگونگی برگزاری طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی بدو ورود به دبستان
نشست توجیهی چگونگی برگزاری طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی بدو ورود به دبستان سال جاری با حضور کارشناسان آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان مازندران در سالن اجتماعات آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد.

 

جلسه توجیهی کارشناسان آموزش ابتدایی  شهرستان و مناطق (محور یک ) جهت برگزاری دقیق تر اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان  در سالن اجتماعات آموزش و پرورش استثنایی استان برگزار گردید و کارشناسان حاضر برای اجرای دقیق طرح سنجش سال جاری  توجیه شدند .

در ابتدای جلسه جعفری،  معاون آموزش و پرورش استثنایی استان   ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی طی سخنانی عنوان داشت :  اجرای طرح سنجش امسال بدلیل بیماری شایع کرونا از حساسیت بالایی برخوردار است  وی  یادآور شد : برنامه سنجش دروازه ورود نوآموزان به مدرسه می باشد و بخاطر اهمیت و حساسیت موضوع سنجش  شهرستان ها بهترین مدارس را از نظر موقعیت مکانی و فضای فیزیکی را در اختیار این حوزه قرار دهند .

در ادامه این نشست  سلمان زاده کارشناس مسئول سنجش آموزش پرورش استثنایی استان  خواستار بازدید های مداوم  کارشناسان آموزش ابتدایی شهرستان ها از پایگاه های سنجش  شد وی تاکید کرد :  رعایت های پروتکل بهداشتی  با ید با نظارت جدی مورد توجه قرار گیرد .

 در ادامه سنجابی  ، کارشناس مسئول آموزش اداره  آموزش و پرورش استثنایی  چگونگی ورود به سامانه سنجش ، انجام فرایند  نوبت گیری در سایت سنجش برای نوآموزان بدو ورود وفرایند  جهش تحصیلی را به کارشناسان حاضر در جلسه یادآور شد  .

در پایان مهدوی رئیس  اداره آموزش پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت :  سنجش از مهمترین وظایف آموزش و پرورش می باشد و تغذیه اطلاعات صحیح آموزان توسط مدیران مدارس می تواند ما را در برنامه ریزی و انجام کارها و تصمیمات کلان یاری نمایند .

لازم به ذکر است جلسه توجیهی کارشناسان ابتدایی ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق برای اجرای سنجش در تابستان سال ۹۹ در سه منطقه استان در شهرهای ساری ، بابل و نوشهر در حال برگزاری است.

 


١٣:٠١ دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ -  شماره خبر: ٣١٧٤ - تعداد نمایش خبر: 118 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: