نسخه چاپي  ارسال به دوست

بازديد استاندار، اعضاي شوراي شهر و مسئولان خراسان رضوي از غرفه اداره آموزش و پرورش استثنايي
به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد
بازديد استاندار، اعضاي شوراي شهر و مسئولان خراسان رضوي از غرفه اداره آموزش و پرورش استثنايي
مسئولان استان خراسان رضوي به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش از غرفه اداره آموزش و پرورش استثنائی اين استان در نمايشگاه بين المللي بازديد كردند.

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش ،اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی نیز همچون سایر نهاد های پژوهشی استان ، اقدام به برپایی غرفه جهت معرفی آثار پژوهشی و توانمندی همکاران و دانش آموزان استثنایی از تاریخ 17 الی 20 آذرماه در نمایشگاه بین المللی مشهد نمود.
 
معرفی فعالیتهای پژوهشی - دست سازه های کمک آموزشی و معرفی معلمان پژوهنده آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی از اهداف برپایی این نمایشگاه بود.
 
عليرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در بازدید از غرفه آموزش و پرورش استثنایی در این نمایشگاه ، بر لزوم فراگیر سازی و تولید محتوای فرهنگی و معرفی توانمندي هاي دانش آموزان با نيازهاي ویژه و کمک به تعامل بیشتر و بهتر جامعه و سازمان ها با این گروه از دانش آموزان تاکید کرد.
 
این مقام مسئول در خصوص حمایت استانداری از مجموعه ی آموزش و پرورش استثنایی جهت استفاده از ظرفیت صدا و سيماي استان برای معرفی توانايي های دانش آموزان با نیازهای ویژه قول مساعد داد.
 
وي با اشاره به ضرورت افزایش تعداد کانون های حرکات اصلاحی ویژه ی دانش آموزان بانياز های ویژه در سایر شهرستان های استان بر حمایت های اداره ی کل پست استان در زمینه توزیع به موقع کتب درسی و غیر درسی بریل و کتب گویا جهت استفاده در مراکز آموزشی نابینایان استان در زمان مناسب تاکید کرد.
 
عليرضا كاظمي ، مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی به اتفاق هیئت همراه از غرفه پژوهش آموزش و پرورش استثنایی بازدید كرده و در جریان فعالیت های پژوهشی همکاران این مجوعه قرار گرفت
 
در حاشیه ی این بازدید مدیر مراکز نابینایان امید شهر مشهد ، نوشته ای باخط بریل با عنوان حديثی از رسول اکرم ( ص ) به مدیرکل آموزش و پرورش استان اهدا کرد.
 
مهين توكلي رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی هدف از اجرای ، دو پویش با عناوین "کاشت حلزون شنوایی" و "آشنایی با زبان اشاره و خط بریل" در این نمایشگاه را آشنایی تمام آحاد جامعه با این گروه های مجموعه آموزش و پرورش  استثنایی دانست و  اظهار داشت: طرح خلاقانه ی زیست_تجربه_ای_باویلچر ، از دیگر طرح های موفق ارائه شده دراین غرفه است.
 
مشاورین و اعضای شورای معاونین اداره ی کل آموزش و پرورش خراسان رضوي ، ریاست و پرسنل پژوهشکده ی عباس زادگان ، ریاست  دانشگاه فردوسی مشهد ، رؤسا و معاونین اداره ی آموزش و پرورش نواحی مشهد ، نایب رییس پارلمان بانوان استان ، و مدیران و همکاران مراکز آموزش استثنايي از دیگر بازديد کنندگان فعالیت های پژوهشی آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی بودند.
 

 


٠٨:٥٣ شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ -  شماره خبر: ٦١٩ - تعداد نمایش خبر: 972 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: