نسخه چاپي  ارسال به دوست

اطلاعیه:برگزاری کارگاه دانش افزایی شیوه های شناسایی و ارزیابی، مبانی و روش های مقدماتی تشخیص و مداخله موثر دانش آموزان دارای مشکلات ویژه یادگیری

اطلاعیه:برگزاری کارگاه دانش افزایی شیوه های شناسایی و ارزیابی، مبانی و روش های مقدماتی تشخیص و مداخله موثر دانش آموزان دارای مشکلات ویژه یادگیری


 

با عنایت به مصوبه هیات محترم وزیران به شماره 8069/ت/260 هـ مورخ 10/02/72 و براساس بند 6 ماده 7  و ماده 22 شیوه نامه اجرایی مراکز غیردولتی آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری مصوب در جلسات 31 و 33 شورای نظارت مرکزی مورخ 20/09/89  معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی این سازمان مبادرت به برگزاری کارگاه دانش افزایی تخصصی منابع انسانی شاغل در مراکزغیر دولتی آموزشی وتوانبخشی مشکلات ویژه یادگیری (دوره مقدماتی) را با توجه به نیاز ، در تاریخ 9/06/1398 لغایت  12/06/1398 در مرکز آموزش ضمن خدمت پیامبر اعظم (ص) ولنجک تهران می نماید ، شایسته است، اقدامات لازم از سوی آن اداره دراین راستا به عمل آمده و موارد ذیل جهت شرکت و حضور در کارگاه رعایت گردد.

 

عنوان کارگاه: 

 دوره مقدماتی :  شیوه های شناسایی و ارزیابی، مبانی و روش های مقدماتی تشخیص و مداخله موثر دانش آموزان دارای مشکلات ویژه یادگیری

 

مدت زمان کارگاه:

32 ساعت به مدت چهار روزبرگزار می شود.

 

شرایط شرکت کنندگان:

·     دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های روان شناسی (همه گرایش ها)، علوم تربیتی(همه گرایش ها) و توان بخشی

·         شاغل بودن درمراکز غیر دولتی آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری

·         معلمان مدارس، نیروی آزاد با رشته مرتبط (در صورت علاقمندی)

شرایط شرکت در دوره :

·         اصل فیش واریزی، قبل از شروع کلاس و تکمیل پرونده به همکار تخصصی دوره ارائه گردد.

·     وجوه مربوط به هزینه شرکت در دوره به شماره حساب شبا 310100004001030803012143  IR:  و شناسه واریز 322030882140103000000000000000 به نام درآمد حاصل از خدمات آموزشی و فرهنگی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در بانک مرکزی ایران واریز گردد.

 

امکانات دوره :

·         کلاس های دوره در سالن کنفرانس و مجهز به سیستم صوتی و تصویری برگزار می گردد.

·         محل اسکان در طبقات فوقانی کلاس ها می باشد.

·         بسته آموزشی دوره که شامل : کیف ، کتاب مرجع، دفترچه یادداشت، خودکار، مداد نوکی ، پاک کن و... می باشد.

·     پذیرایی دوره شامل : صبحانه ، نهار ، شام ( وعده شام برای فراگیرانی که از خوابگاه استفاده می نمایند) ، میان وعده های صبح و عصر

·         محتوای آموزش داده شده ، در پایان دوره در یک لوح فشرده در اختیار فراگیران قرار داده می شود.

·         در روز پایانی ، گواهینامه حضور در کارگاه به فراگیران ارائه می گردد.

·     درصورت تایید مدیرمربوطه وکسب موفقیت در ارزیابی های اساتید کارگاه، به فراگیران گواهینامه جهت فعالیت در مراکز غیردولتی آموزشی وتوانبخشی مشکلات ویژه یادگیری از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی اعطا می گردد.

مدارک موردنیاز :

      ارائه درخواست مکتوب

      تصویر کارت ملی

      تصویر آخرین مدرک تحصیلی

     2 قطعه عکس(4×3)

  ارائه معرفی نامه از مرکز غیر دولتی آموزشی و توان بخشی مشکلات ویژه یادگیری با تایید اداره آموزش و پرورش استثنایی استان برای افراد شاغل در مراکز غیر دولتی

     همراه داشتن اصل کارت ملی

سایر توضیحات :

·         فراگیران پس از گذراندن موفقیت آمیز ،گواهی نامه موقت حضور در دوره را دریافت می نمایند.

·     فراگیران گواهینامه عکس دار با هولوگرام سازمان را پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره از طریق ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان دریافت می نمایند.

·     فراگیران پس از گذراندن سطوح مقدماتی و پیشرفته، در پایان سه سال ملزم به طی دوره های باز آزمایی مورد تایید سازمان آموزش و پرورش استثنایی می باشند.

·     پس از دریافت گواهینامه و با هماهنگی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان،کارورزی در یکی از مراکز دولتی آموزشی وتوان بخشی مشکلات ویژه یادگیری صورت می پذیرد.

·     داشتن گواهی این دوره تخصصی ،شرط لازم برای ادامه فعالیت درمراکز غیر دولتی آموزشی وتوان بخشی مشکلات ویژه یادگیری می باشد.

·         ظرفیت پذیرش فراگیران در این دوره 64 نفر است که الویت بر اساس ثبت نام فراگیران در زمان تعیین شده می باشد.

·     متقاضیان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات لازم  در این دوره با شماره تلفن22411581-021 و 22411583-021 مرکز آموزش ضمن خدمت پیامبراعظم (ص) این سازمان تماس حاصل نمایند.

·     متقاضیان تصویر فیش واریزی را به شماره فکس 22411582-021  و 66971695 021 قبل از شروع کارگاه،جهت ثبت نام قطعی ارسال نمایند.

·         شروع ثبت نام از تاریخ25/05/1398 لغایت 05/06/1398می باشد.

 

 


١٠:٣٤ چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٩١١ - تعداد نمایش خبر: 576 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: