نسخه چاپي  ارسال به دوست

حضور خانم مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران در مدرسه استثنایی
به مناسبت روز جهانی ناشنوایان
حضور خانم مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران در مدرسه استثنایی
خانم مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران صبح روز سه شنبه 9 مهرماه 1398 با حضور در مدرسه استثنایی شهید بهشتی واقع در منطقه 4 از روند آموزشی،پرورشی و توانبخشی این مدرسه بازدید كرد.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران، خانم مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران صبح روز سه شنبه 9 مهرماه 1398 با حضور در مدرسه استثنایی شهید بهشتی واقع در منطقه  4 از روند آموزشی،پرورشی و توانبخشی  این مدرسه بازدید كرد.

او در نشست صميمانه اي ضمن ابراز خرسندی از حضور و فعّالیت در ایران، گفت: یونیسف با همکاری دولت و سایر سازمان‌ها برای تحقق اهداف زیر تلاش می‌کند.

ارائه تخصص فنی، نمونه‌های موفق در جهان و جدیدترین دانش ‌روز به وزارت آموزش و پرورش با هدف دسترسی بهتر همه کودکان به آموزش رسمی. در ادامه وي به همکاری با وزارت آموزش و پرورش برای بهبود کیفیت آموزش در مدارس شبانه‌روزی در استان‌های کم ‌برخوردار کشور و مدارس استثنایی، آموزش تخصصی معلمان و کارکنان برای آموزش به روز به دانش آموزان استثنایی با وسایل کمک آموزشی جدید و مناسب و فراگیر سازی آموزش آنها اشاره كرد.

 کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی نیز به بیان و تشريح برنامه هاي حوزه آموزش و پرورش كودكان بانيازهاي ويژه و زمينه هاي همكاري يونيسف و آموزش و پرورش در راستاي ارتقاي كمي و كيفي ارائه خدمات آموزشي، پرورشي و توان بخشي پرداخت.
در این بازديد آقای ابوالفضل معصومي مدیر آموزش یونیسف، يگانه فر كارشناس و مدير بخش ارتباطات صندوق كودكان سازمان ملل متحد، عزیزی معاون آموزشي و پژوهشي اداره استثنایی، شیرمحمدی کارشناس مشاوره و مددکاری اداره استثنایی نيز  حضور داشتند.

 

 


٠٩:٥٥ يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٠٥١ - تعداد نمایش خبر: 586 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: