نسخه چاپي  ارسال به دوست

سردار خوبی ها حاج قاسم سلیمانی
آسمان شاهد خوبی برای رشادت های سردار شد.
سردار خوبی ها حاج قاسم سلیمانی
سردار پرافتخار میهن اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان عزیزش دیار باقی را به سرای دنیوی ترجیح دادند.

 

به گزارش خبرنگار اداره کل توسعه مدیریت و پشتیبانی؛ آمریکای جنایت پیشه بار دیگر چهره منحوس استکبار خود را به معرض نمایش گزارد و در بغداد جان انسان های آزاده ای را گرفت که به حق از شریف ترین انسان های جهان اسلام بودند.

آری آمریکا و عمّال فاسقش به استیصال و درماندگی خویش پی برده و با عجز و ناتوانی در برابر ابرمردان مقاوم روزگار، جامه خفّت را به تن کرده و با بی شرمی تمام اظهار خرسندی از رفتار شوم خود دارد. امّا باید گفت سعی او در تخریب جبهه مقاومت سرانجامی نخواهد داشت چرا که ایشان (حاج قاسم و همراهانش) به برکت آیات شریف قرآن در سوره آل عمران :

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿۱۶۹هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏ اند مرده مپندار بلكه زنده‏ اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند (۱۶۹)

فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿۱۷۰

به آنچه خدا از فضل خود به آنان داده است‏ شادمانند و براى كسانى كه از پى ايشانند و هنوز به آنان نپيوسته‏ اند شادى مى كنند كه نه بيمى بر ايشان است و نه اندوهگين مى ‏شوند (۱۷۰)

يَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَفَضْلٍ وَأَنَّ اللَّهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِينَ ﴿۱۷۱

بر نعمت و فضل خدا و اينكه خداوند پاداش مؤمنان را تباه نمى‏ گرداند شادى مى كنند (۱۷۱)

نزد باریتعالی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و برکات نفس های ایشان در اتّحاد گروه مقاومت بی تأثیر نخواهد بود. بزرگان ذلیل آمریکایی خون مردی با تدبیر و از تبار باران با رشادت های بی نظیر  را بر زمین جاری کرد تا با ایجاد تفرقه و فتنه آرام بگیرد و همانند چارپایان بر غفلت خویش روز و شب را سپری کند. امّا عوامل استکبار غافل از این شدند که قطره ای از خون پاک سردار دلاور،  بیهوده نخواهد بود چراکه اتّحاد بیش از پیش مردم شریف کشورمان را برانگیخته و حضور چند میلیونی آنها در مراسم وداع با این عزیزان، نشان داد که رشادت های سردار دلها، فراموش نشده و در صحنه جهانی نیز نمایان خواهدشد.

شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای این فاجعه غم انگیز  را به مقام عظمای ولایت، خانواده معظّم ایشان و امّت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماید.

 


١٤:٢٩ چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ -  شماره خبر: ٢٣٩٦ - تعداد نمایش خبر: 226 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: