نسخه چاپي  ارسال به دوست

تجهیز و توسعه امکانات مدارس استثنایی در استان مرکزی ضروری است
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی:
تجهیز و توسعه امکانات مدارس استثنایی در استان مرکزی ضروری است
شهریار فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در بازدید از مدارس شهرستان زرندیه، گفت: تجهیز و توسعه امکانات مدارس استثنایی در استان مرکزی ضروری است .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، شهریار فولادوند مديركل آموزش و پرورش استان مركزي در حاشیه بازدید از آموزشگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه عرفان در شهرستان زرندیه با اشاره به حضور موثر دكتر مجيد قدمي معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در استان مرکزی گفت: بازدید ایشان از مدارس استثنایی استان و بررسی وضعیت موجود در راستای کمک به دانش آموزان با نیاز های ویژه نقش بسزایی خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به وضعیت استان مرکزی در راستای کمک به دانش آموزان با نیاز های ویژه افزود: استان مرکزی در این زمینه نیاز به تقویت دارد و مشکلاتی در حوزه های مختلف تاحدودی وجود دارد که با اهتمام معاون وزیر آموزش و پرورش  قابل رفع است لذا تجهیز و توسعه امکانات مدارس استثنایی در استان مرکزی ضروری است .

وی ادامه داد: امروز اولین بازدید  از این مدرسه است و شرایط خوبی است و بخشی از نیازهای این مدرسه را سعی می کنیم برطرف کنیم.

فولادوند خاطرنشان کرد: در زمینه تجهیز مدارس دانش آموزان با نیازهای ویژه، فعالیت های خوبی تا کنون صورت گرفته اما با توجه به نیازهای موجود و ضورورت بسط و گسترش عدالت آموزشی مطابق با مندرجات سند تحول بنیادین از توان ظرفیت های موجود به منظور تقویت مدارس مذکور استفاده نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به مطالبات والدین دانش آموزان کم توان بیان گفت: دغدغه همیشگی این دانش آموزان با توجه ضروریت حمایت بیشتر از آن ها، هزینه ایاب و ذهاب است  که  با اهتمام سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور این مهم صورت پذیرفت و رقم پرداختی آن، به حد مورد نظر خانواده ها رسیده است.

وی با اشاره به احصای گزارش ها از فعالیت آموزشگاه خاطرنشان کرد : مهمترین مشکل پیش روی آموزشگاه عرفان در شهرستان زرندیه فضای آموزشی است و پس از آن بعد مسافت که اولیا و دانش آموزان متحمل می شوند.

وی اظهار امیدواری کرد: در تلاشیم مشکلات موجود در خصوص این فضای آموزشی با کمک های فرماندار و اداره کل آموزش و پرورش و خیرین کشوری و ملی  مرتفع شود.

 


٠٨:٥٦ چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٥٧ - تعداد نمایش خبر: 99 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: