نسخه چاپي  ارسال به دوست

تقدیر از آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران
در مراسم سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی صورت گرفت
تقدیر از آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران
در آیین گرامیداشت بیستمین سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی از سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران تقدير شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، آئین گرامیداشت بیستمین سالروز تشکیل سازمان دانش آموزی با حضور سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش ،کاظمی معاون فرهنگی پرورشی وزير ، فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ، عبدالرسول کریمی معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از دانش آموزان و مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی در تالار فرهنگ شهر تهران برگزار شد.

وزیر آموزش و پرورش در اين مراسم خاطرنشان کرد: در دولت دوازدهم فعالیت‌های پرورشی جدی‌تر دنبال می شود چرا که یکی از مهم‌ترین اهداف ، پرورش دانش آموزان است و سازمان دانش‌آموزی از مهم‌ترین تشکل‌های دانش آموزی است که مأموریت اصلی‌اش ترویج مداوم جامعه‌پذیری به دانش آموزان است و مهم‌ترین بستر این مأموریت، فعالیت‌های اردویی است که دانش آموزان در کنار همدیگر یاد می‌گیرند که چگونه بهتر زندگی کنند.

وی ادامه داد : متأسفانه سازمان‌ها، شهرداری‌ها و ارگان ها امکانات را برای خودشان نگه داشتند که در بسیاری از فصول سال استفاده‌ای هم نمی‌کنند که امروز باید برای این موضوع سرمایه‌گذاری انجام بگیرد و درب سالن‌های ورزشی و اردوگاه‌ها باز شود تا مربیان از این امکانات استفاده کنند. 

کاظمی، معاون پرورشي و فرهنگي وزير گزارش کاملی از برنامه ها و اهداف سازمان دانش آموزی ارائه داد و افزود: امروز با افتخار اعلام می دارم که سازمان دانش آموزی با داشتن بیش ازیک میلیون و پانصد هزار عضو و دارا بودن چندین شبکه اجتماعی بزرگ مثل شبکه خبرنگاران پانا و شبکه بزرگ یاوران مدرسه ،با نقش پذیری و مشارکت دانش آموزان نقش مهمی را درتربیت اجتماعی دانش آموزان به عهده دارد .

در پایان مراسم نیز از مربیان برترو دانش آموزان منتخب سازمان دانش آموزی تقدیر شد كه از معلمان آموزش و پرورش استثنايي فعال در اين بخش هم تقدير شدند.

 


١٤:٠٣ دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٦٩ - تعداد نمایش خبر: 479 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: