نسخه چاپي  ارسال به دوست

تجليل از معلمان استثنايي آذربايجان شرقي با حضور معاون وزير و رييس سازمان پژوهش

تجليل از معلمان استثنايي آذربايجان شرقي با حضور معاون وزير و رييس سازمان پژوهش
در اولین همایش نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در استان آذربايجان شرقي از همکاران نمونه حوزه استثنایی تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور، در این همایش که با حضور معلمان و مدیران مدارس ، روسای نواحی و مناطق استان ، فرمانده سپاه عاشورا و مسئولین وزارت آموزش و پرورش کشور برگزار شد از سیمین یحیوی آذر مدیر آموزشگاه استثنایی منطقه مهربان و صمد قصابی معاون اداره آموزش و پرورش استثنایی استان، تجلیل شد.

سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه اهداف نظام سلطه و دنیای استکبار ، جنگ با فرهنگ، روحیه ، فکر ، ارزشها و مبانی انقلاب اسلامی است، اذعان کرد: انقلاب اسلامی ماهیتا یک انقلاب فرهنگی است و با اراده ها ، ارزشها و عزتها شکل گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین علی ذوعلم ، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت تاکید کرد: هر اندازه همراه با دستگاههای فرهنگی کشور بویژه آموزش و پرورش همراه با نگاه مطرح شده در گام دوم همراه نباشیم و گام های عملی برنداریم قطعا به نتایج مورد انتظار نخواهیم رسید.

جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز افزود: تلاش شبانه روزی ما، قطره ای از دریای بیکران زحمات و خدمات معلمان عزیز را جبران نمی کند.

همچنین در این مراسم از کتاب مقالات ارسالی به دبیرخانه استانی همایش رونمایی شد.

 


٠٩:٥٨ دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٧٩٩ - تعداد نمایش خبر: 223 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: