نسخه چاپي  ارسال به دوست

افتتاح مرکز مشاوره خانواده و دانش آموزان با نیازهای ویژه در شهرکرد

افتتاح مرکز مشاوره خانواده و دانش آموزان با نیازهای ویژه در شهرکرد
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری از افتتاح مرکز مشاوره خانواده ودانش آموزان با نیازهای ویژه پیوند در شهرکرد خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور، فرحناز قائد امینی در آیین افتتاحیه مرکز مشاوره خانواده و دانش آموزان با نیازهای ویژه پیوند در مدرسه پسرانه فروغ ناحیه 2 شهرکرد، اظهار داشت: ما باید اعتقاد داشته باشیم که این دانش آموزان توانمند هستند و قطعاً خداوند توانمندی هایی در وجود این عزیزان قرارداده که ما باید آنها را بشناسیم و آنها را دارای نقض نبینیم، چه بسا از افرادی که به ظاهر سالم هستند، توانمندی های بیشتری دارند و با شکوفایی استعدادهایشان بتوانند جایگاه های بلندی را جامعه بدست آورند.

وي خطاب به خانواده های این دانش آموزان گفت: نکته بسیار مهم در برخورد با این بچه ها، پذیرش آنهاست، باید مشکلات آنها را بپذیریم و درست با آنها رفتار کنیم و زمینه کشف و شکوفایی استعدادهایشان را فراهم نماییم، اگر غیراین باشد هم در حق آنها ظلم کرده ایم و هم از شکوفایی استعدادهایشان جلوگیری نموده ایم.

مديركل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: در دنیا کم نداشتیم افرادی را که مشکلاتی داشتند و حتی در مدارس عادی به آنها گفتند که ناتوانند اما با همت وتلاش جز اعجوبه های جهان شدند.

در ادامه خداکرم حیدری ، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان علاوه برگزارش  ارائه خدمات حمایتی به مدارس و دانش آموزان با نیاز های ویژه افزود: راه اندازی مرکز مشاوره ویژه اولیاء و دانش آموزان با نیازهای ویژه یکی از ضرورت های اداره آموزش وپرورش استثنایی استان بود.

وی تصریح کرد: هدف از راه اندازی این مرکز کمک به دانش آموزان واولیاء  دانش آموزان با نیاز های ویژه می باشد که همکاران ما در این مرکز علاوه بر خدمات مشاوره ای به صورت تخصصی خدمات توانبخشی، کاردرمانی و ...نیز ارائه می کنند.

 


١٠:٢٤ چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ -  شماره خبر: ١٨٤٥ - تعداد نمایش خبر: 232 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: