نسخه چاپي  ارسال به دوست

دكتر قدمی: قهرمانان بازی‌های پارا آسیایی الگوی دانش آموزان معلول هستند

دكتر قدمی: قهرمانان بازی‌های پارا آسیایی الگوی دانش آموزان معلول هستند
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور گفت: قهرمانان بازی‌های پارا آسیایی الگوی دانش آموزان معلول هستند و می‌توانند انگیزه آن‌ها را افزایش دهند.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استثنايي كشور به نقل از باشگاه خبرنگاران، دكتر مجید قدمی بیان کرد: هفته پارالمپیک با همکاری فدراسیون جانبازان و معلولین، کمیته ملی پارالمپیک، سازمان بهزیستی و سازمان آموزش و پروش استثنایی برگزار شد و ۳۰۰۰ دانش آموز امروز در یک محیط با نشاط با ورزش جانبازان و معلولین آشنا شدند.

او ادامه داد: حضور قهرمانان و ملی پوشان بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا در کنار دانش آموزان انگیزه آن‌ها را افزایش می‌دهد و الگوی مناسبی برای آن‌ها هستند. افق روشنی در پیش روی ورزش جانبازان و معلولین است و با توجه به اینکه در مدارس استثنایی ورزش معلولین آموزش داده می‌شود می‌توانیم به پشتوانه سازی تیم‌های ملی امیدوار باشیم.

قدمی افزود: به دنبال این هستیم که با برجسته کردن روز و هفته پارالمپیک گامی را برای آموزش ورزش در مدارس استثنایی برداریم و محتوایی که توسط کمیته ملی پارالمپیک تنظیم شده است را در اختیار آن‌ها قرار دهیم تا وضعیت ورزش همگانی و قهرمانی در مدارس توسعه پیدا کند.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی كشور گفت: زمانی که از ملی پوشان و قهرمانان پاراآسیایی تقدیر شود انگیزه هم در این گروه افزایش می‌یابد و هم خانواده ها با موفقیت ورزشکاران ما آشنا می‌شوند و فرصتی برای دیگر افراد دارای معلولیت بیشتر خواهد شد.

 


٠٩:٥٣ چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧ -  شماره خبر: ١٣٠٠ - تعداد نمایش خبر: 516 -  فایل ضمیمه:

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: