• انتشار: 1402/12/16 - 18:02
  • تعداد بازدید: 167
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای اجرای طرح رویش صورت پذیرفت

افتتاح نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان نیاز ویژه

8571.mp3 افتتاح نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان نیاز ویژه

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی،طرح رویش با هدف توانمندسازی فرهنگی و هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه و با همکاری دوجانبه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و اداره آموزش و پرورش استثنایی استان با حضور دانش آموزان آسیب دیده بینایی ، شنوایی ، جسمی حرکتی و کم توان ذهنی در محل فراگیر کانون پرورش فکری شهر تبریز اجرا گردید و در این راستا نمایشگاهی از آثار فرهنگی و هنری دانش آموزان در روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ با حضور   رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح گردید .

شفائیه رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی ضمن قدردانی از زحمات همکاران مجموعه کانون پرورش فکری بر اهمیت شناسایی و پرورش توانمندیهای دانش آموزان با نیاز ویژه تاکید نمود .

بینش مدیرکل کانون پرورش فکری استان بر اهمیت همکاری دومجموعه در جهت اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و تاثیر فعالیت هنری بر آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه تاکید نمود . 

این طرح با اجرای برنامه ای توسط دانش آموز آسیب بینایی اسما رنجبری همراه بود و در نهایت نمایشگاه دستاوردهای هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه در قالب اجرای طرح رویش افتتاح شد

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,آذربایجان شرقی
  • کد خبر : 8571
کلمات کلیدی
روابط عمومی  آذربایجان شرقی

روابط عمومی آذربایجان شرقی

تصاویر