• انتشار: 1402/12/13 - 20:29
  • تعداد بازدید: 193
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی

8565.mp3 انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی ،صبح روز یکشنبه ۱۳ اسفند تفاهم‌نامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی منعقد شد.  

شفاییه رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ضمن خوش آمد گویی به ریاست محترم دانشگاه آزاد ایلخچی و هیئت همراه از حسن توجه رئیس این دانشگاه نسبت به مجموعه استثنایی تقدیر و تشکر نمود .شفائیه هدف اصلی از این همکاری  را پیشرفت روز افزون در زمینه های تحصیلی و توانمندسازی معلمان و همکاران شاغل در مجموعه استثنایی دانست  . 

وی در بخش دیگری از سخنان خودبه رسانه ای کردن این تفاهم نامه جهت ترغیب هر چه بیشتر سایر مراکز علمی نسبت به همکاری با آموزش و پرورش استثنایی تاکید کرد. و این قبیل همکاری ها را موجب افزایش بهره وری در مدارس استثنایی دانست . 

تقی پور رئیس دانشگاه آزاد  اسلامی ایلخچی به اهمیت حمایت و مناسب سازی فضای مراکز آموزشی برای معلولان تاکید کرد . و افزود در دانشگاه آزاد ایلخچی امکانات اولیه برای ادامه تحصیل معلولان ایجاد شده است . وی در ادامه تجربیات و دانسته های اداره آموزش و پرورش استثنایی در این زمینه را ارزشمند دانست  . 

حافظی معاون اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ، ضمن تقدیر از حمایت های دانشگاه آزاد ایلخچی در جشنواره رینوفست ،این دانشگاه را یکی از اولین مراکز علمی داوطلب برای همکاری با آموزش و پرورش استثنایی عنوان کرد . 

وی در ادامه به ایجاد امکان تحصیل دانش آموزان نیاز ویژه در این دانشگاه و بستر سازی مناسب برای تحصیل در رشته های روانشناسی و علوم تربیتی برای معلولان تاکید نمود . 

در ادامه بازدیدی از بخش های مختلف مدرسه زنده یاد مهندس غلامرضا مردانی آذر صورت گرفت و تعدادی از دانش آموزان نیاز  ویژه در گفت و گو با رئیس دانشگاه آزاد ایلخچی دغدغه های خودشان درباره ادامه تحصیل در دانشگاه را بیان کردند.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,آذربایجان شرقی
  • کد خبر : 8565
کلمات کلیدی
روابط عمومی  آذربایجان شرقی

روابط عمومی آذربایجان شرقی

تصاویر